Kadra nauczycielska

Nauczyciele zatrudenieni w ZSB - rok szkolny 2020/2021:

Dyrekcja:
mgr inż. Małgorzata Mierczakdyrektor szkoły
mgr Dorota Karpielwicedyrektor
Pedagog szkolny:
mgr Małgorzata Teterpedagog szkolny
Biblioteka szkolna:
mgr Monika Cholewabibliotekarz

 

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących:
mgr Bożena Berbeka historia, wiedza o społeczeństwie
mgr Jacek Berbeka wychowanie fizyczne
mgr Helena Chlebek język polski
mgr Katarzyna Cukier język niemiecki
mgr Maciej Ejsmond wychowanie fizyczne
mgr Magdalena Elantkowska matematyka
mgr Tomasz Gabrielski język angielski
mgr Magdalena Gmurczyk język angielski
mgr Dorota Karpiel język angielski
mgr Krystyna Kubik-Karp biologia
ks. mgr Dawid Kuna religia
mgr Barbara Łętowska-Hyła fizyka
mgr Marta Nędza-Kubiniec matematyka
mgr Andrzej Pradziad edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Róg geografia
mgr Barbara Skrobot-Maklak język polski, wiedza o kulturze
mgr Urszula Stachoń chemia
mgr Andrzej Styczeń informatyka, fizyka
mgr Anna Tylka-Suleja język niemiecki
ks. mgr Michał Wicher religia
mgr Katarzyna Wadas-Kaczor język angielski
mgr Jacek Żbik podstawy przedsiębiorczości, bhp
Nauczyciele przedmiotów zawodowych:
Andrzej Bukowskipraktyczna nauka zawodu
mgr Andrzej Józef Bukowskibudownictwo, dokumentacja techniczna, technologia wyrobów stolarskich, zajęcia praktyczne (technik budownictwa)
mgr inż. Weronika Frączystadokumentacja techniczna, program wspomagający projektowanie, budownictwo
mgr inż. Andrzej Gewontdokumentacja techniczna, technologia wykonania instalacji sanitarnych, eksploatacja
mgr inż. Marek Głowackitechnologia sieci i instalacji elektrycznych, eksploatacja sieci i instalacji elektrycznych
dr inż. Jolanta Guturlop bezpłatny
mgr inż. Ewa Janczyrośliny ozdobne, ochrona i kształtowanie krajobrazu, budowa i konserwacja obiektów małej architektury, język angielski
mgr inż. Zenon Jasińskiurlop dla poratowania zdrowia
mgr inż. Ludwina Józefektechnologia sieci i instalacji sanitarnych, systemy energetyki konwencjonalnej i odnawialnej
inż. Hubert Korneksploatacja maszyn, urządzeń i pojazdów, zajęcia praktyczne (technik architektury krajobrazu)
Krzysztof Kowaczzajęcia praktyczne (monter sieci i instalacji sanitarnych)
mgr inż. Katarzyna Króldokumentacja techniczna, rośliny ozdobne
mgr Wojciech Łacekplastyka, zajęcia praktyczne (technik budownictwa)
mgr inż. Ewa Majewskakonstrukcje budowlane, technologia zbrojarsko-betoniarska
mgr inż. Krzysztof Mierczakbudownictwo, mechanika budowli, kosztorysowanie, dokumentacja techniczna
mgr inż. Małgorzata Mierczakdokumentacja techniczna, program wspomagający projektowanie i wykonywanie rysunków
mgr inż. Renata Polańskadokumentacja techniczna, dokumentacja przetargowa, język niemiecki
mgr Andrzej Stopkapraktyczna nauka zawodu (cieśla)
Wojciech Szklarzpraktyczna nauka zawodu (monter sieci i instalacji sanitarnych)
mgr inż. Piotr Trzoselektrotechnika i elektronika, maszyny i narzędzia, zajęcia praktyczne (technik urządzeń, systemów i energetyki odnawialnej)
Tomasz Wojtaspraktyczna nauka zawodu (stolarz)
Marek Handzelpraktyczna nauka zawodu (stolarz)
Skip to content