Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego  

W piątek, 15 maja, w Zakopanem, podczas dyżurów w Agendach Zamiejscowych Urzędu Marszałkowskiego, przedstawicielki Zespołu Szkół Budowlanych – dyrektor Małgorzata Mierczak oraz Marta Nędza-Kubiniec – spotkały się z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego Witoldem Kozłowskim i radnym Województwa Małopolskiego Janem Piczurą.

Podczas spotkania podsumowano organizację Jubileuszu 150-lecia Zespołu Szkół Budowlanych w Zakopanem oraz złożono podziękowania za wsparcie, jakiego szkole udzieliło Województwo Małopolskie.

Źródło zdjęcia: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego