Wirtualny spacer po Londynie

W dniu dzisiejszym, 28 maja, klasy 1TBa i 3TAK „poleciały” wraz z Panią Katarzyną Wadas-Kaczor do Londynu. Dzięki inicjatywie nauczycielki w naszej szkole odbyły się wirtualne wycieczki po stolicy Wielkiej Brytanii z wykorzystaniem gogli VR.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić najważniejsze zabytki Londynu oraz wysłuchać wielu ciekawych historii i opowieści przewodnika. Dzięki technologii VR mogliśmy poczuć się tak, jakbyśmy naprawdę spacerowali ulicami tego niezwykłego miasta.

Prezentowane ciekawostki pozwoliły utrwalić wiadomości zdobyte podczas lekcji języka angielskiego, a sama wycieczka dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne ciekawe projekty i podróże w wirtualnym świecie!