Duża dawka świetnej zabawy – Energylandia

We wtorek, 26 maja, klasa 2TBa wraz z wychowawczynią Dorotą Karpiel oraz panią Moniką Cholewą przeżyła prawdziwą przygodę w Energylandii.

Od samego rana dopisywały nam humory i piękna pogoda, a każdy znalazł coś dla siebie – od spokojniejszych atrakcji po ekstremalne rollercoastery dostarczające ogromnej dawki adrenaliny!

Nie zabrakło również świetnej zabawy i wspólnego śmiechu. Udało się nawet namówić panią wychowawczynię na ekstremalną atrakcję!

Zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń, wszyscy szczęśliwie wrócili do domu. To był dzień, który na długo zostanie w naszej pamięci!