We wtorek, 26 maja, klasa 2TBa wraz z wychowawczynią Dorotą Karpiel oraz panią Moniką Cholewą przeżyła prawdziwą przygodę w Energylandii.
Od samego rana dopisywały nam humory i piękna pogoda, a każdy znalazł coś dla siebie – od spokojniejszych atrakcji po ekstremalne rollercoastery dostarczające ogromnej dawki adrenaliny!
Nie zabrakło również świetnej zabawy i wspólnego śmiechu. Udało się nawet namówić panią wychowawczynię na ekstremalną atrakcję!
Zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń, wszyscy szczęśliwie wrócili do domu. To był dzień, który na długo zostanie w naszej pamięci!