

Jesienna akcja Honorowego oddawania krwi w Budowlance
Po pandemicznej przerwie, 7 października powróciła do Budowlanki Akcja Honorowego Krwiodawstwa, która zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Nie było inaczej i w tym roku. W akcję zaangażowało się 43 uczniów. Z uśmiechami na twarzy przekazali prawie 15 litrów tego bezcennego daru. Wszystkim dawcom serdecznie dziękujemy za odwagę i bezinteresowną…









