
Uroczyste zakończenie roku klas maturalnych

W piątek 29 kwietnia 2022 r. w salce teatralnej przy Parafii Najświętszej Rodziny w Zakopanem pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów czwartych klas technikalnych. Uroczyste zakończenie roku poprzedziła Msza Święta w intencji Maturzystów. Swoją obecnością zaszczycił nas Wicestarosta Tatrzański Pan Władysław Filar, który skierował kilka słów do Absolwentów. Życzymy tegorocznym…




