

Mikołajkowa Akcja Honorowego Oddawania Krwi w Budowlance
W piątek, 5 grudnia w Zespole Szkół Budowlanych odbyła się kolejna-Mikołajkowa Akcja Honorowego Oddawania Krwi, podczas której zebrano imponującą ilość, bo aż 12 600 ml krwi. Do udziału w wydarzeniu zarejestrowało się 31 uczniów, którzy po raz kolejny udowodnili, że młodzież z „Budowlanki” ma wielkie serca. Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom za dar życia…









