Absolwenci

Technikum nr 1 Oddział TBA

wych. wych. Barbara Skrobot-Maklak – Zawód: Technik Budownictwa
  1. Bachleda-Kubańska Weronika
  2. Basiorka Monika
  3. Cudzich Beata
  4. Czuj Szymon
  5. Gał Krzysztof
  6. Gąsienica-Bednarz Klemens
  7. Gąsienica-Mitana Bartłomiej
  8. Gut Marcin
  9. Iwaniec Małgorzata
  10. Jarosz Aleksandra
  11. Karpiel Klemens
  12. Kmin Wojciech
  13. Łowisz Mateusz
  14. Łukaszczyk Katarzyna
  15. Majerczyk Weronika
  16. Nawara Alina
  17. Obrzut Mateusz
  18. Pawlikowski Dawid
  19. Pawlikowski Adam
  20. Tokarz, Szymon
  21. Tylka Natalia

Technikum nr 1 Oddział TBB

wych. Jacek Żbik – Zawód: Technik Budownictwa
  1. Bafia Dawid
  2. Bartoszek Adrian
  3. Bąk Jan
  4. Brzeziński Kamil
  5. Chowaniec Przemysław
  6. Galica Mateusz
  7. Gruszka Jakub
  8. Jarecki Tomasz
  9. Kalata Krzysztof
  10. Kukuc Tomasz
  11. Ligas Stanisław
  12. Łacniak Jacek
  13. Okręglak Adam
  14. Papież Adrian
  15. Rusin Eryk
  16. Rzadkosz Szymon
  17. Rzepka Adam
  18. Stasik-Kohut Jakub
  19. Szostak Krzysztof

Technikum nr 1 Oddział TEO/TAK

wych. Dorota Karpiel
Zawód: Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej
  1. Długa Franciszek
  2. Franosz Andrzej
  3. Kułach Jakub
  4. Rysula Wojciech
  5. Sawina Jakub
  6. Sobota Adrian
  7. Stopka Paweł
  8. Tylka Klaudiusz
  9. Zych-Tazbierek Daniel
Zawód: Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej
  1. Bobak Oliwia
  2. Dorula Łukasz
  3. Gromada Magdalena
  4. Kozłowski Hubert
  5. Nędza Anna
  6. Wacław Beata
  7. Wacław Renata
  8. Wyrostek Paulina
  9. Wysocka Natalia
  10. Wajda Szymon
  11. Zawadzka Patrycja
  12. Zębala Weronika

Branżowa Szkoła I stopnia nr 1, oddział b/c

wych. Barbara Łętowska-Hyła
zawód: stolarz
  1. Bobak Marcin
  2. Ciężczak Piotr
  3. Domagała Stanisław
  4. Fryzowicz Jan
  5. Gąsienica-Kotelnicki Dawid
  6. Jarzyna Paweł
  7. Krzysztof Kamil
  8. Kułach Stanisław
  9. Łukaszczyk Daniel
  10. Nalepa Michał
  11. Pitoń Klemens
  12. Rzadkosz Piotr
  13. Stachurski Mateusz
  14. Stanuch Ryszard
  15. Truchan Andrzej
  16. Zubek Piotr
  17. Zubek Klemens
zawód: monter sieci i instalacji sanitarnych
  1. Gut-Misiaga Michał
  2. Karpiel Mateusz
  3. Król Jakub
  4. Skupień Klemens
  5. Skupień Patryk
  6. Topór-Ryś Łukasz
  7. Żegleń Karol

Technikum nr 1 Oddział TBA/TAK

wych. Monika Cholewa
Zawód: Technik Budownictwa
  1. Dziwisz Sylwia Elżbieta
  2. Karpiel Paulina
  3. Kowalczyk Anna
  4. Krzeptowska-Sabała Monika
  5. Łojas Jakub
  6. Łojas Klemens Stanisław
  7. Migiel Magdalena Barbara
  8. Słodyczka Sylwia Maria
  9. Stojek Michał
  10. Styrczula Maciej
  11. Szarek Adrian
Zawód: Technik Architektury Krajobrazu
  1. Chojnacka Maria Halina
  2. Chorąży Gabriela Honorata
  3. Cudzich Paulina Agnieszka
  4. Gubała Kinga Justyna
  5. Łacek Paulina Anna
  6. Łukaszczyk Patrycja
  7. Maciczek Marzena Iwona
  8. Pączek Ewelina Zofia
  9. Stoch Wojciech Adam
  10. Witosz Liwia Anna

Technikum nr 1 Oddział TBB

wych. Marta Nędza-Kubiniec – Zawód: Technik Budownictwa
  1. Bafia Wojciech
  2. Bobak Kamil Piotr
  3. Ciężczak Daniel
  4. Ciężczak Mateusz Jan
  5. Czernik Łukasz Piotr
  6. Domałaczny Jakub
  7. Galica Paweł Jan
  8. Gał Mateusz Marcin
  9. Lasak Tomasz Jakub
  10. Łukaszczyk Bartłomiej Andrzej
  11. Majerczyk Kamil Andrzej
  12. Michniak Łukasz Władysław
  13. Palider Karol Adam
  14. Rogoda Rafał Sebastian
  15. Sikoń Maciej Patryk
  16. Skorusa Jan
  17. Skwarek Patryk
  18. Sułocha Paweł
  19. Szczepaniak-Siwarny Łukasz Wojciech
  20. Topór Marcin Ryszard
  21. Tylka Mateusz
  22. Walkosz-Berda Dawid Marcin
  23. Wojtanek Tadeusz Zbigniew

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 Oddział B

wych. Jacek Berbeka – Zawód: Stolarz
  1. Bobak Klemens Andrzej
  2. Gałusza Mateusz
  3. Karpiel Piotr
  4. Mucha Mateusz
  5. Ostrowski Sebastian
  6. Pawlikowski Krystian Adam
  7. Palider Marek
  8. Rzadkosz Adam Andrzej
  9. Strama Jan „Sj1”
  10. Styrczula Daniel
  11. Szaradowski Bartłomiej
  12. Szeliga Łukasz
  13. Szostak Dawid
  14. Tylka Wojciech
  15. Wacław Mateusz Andrzej
  16. Wójt Jakub
  17. Żegleń Janusz

Technikum nr 1 Oddział TBA/TAK

wych. Helena Chlebek
Zawód: Technik Budownictwa
  1. Chrobak Jan
  2. Czernik Krzysztof
  3. Jakubiec Jan
  4. Joniak Daniel
  5. Karpiel Krzysztof
  6. Kula Roman
  7. Kula Szymon
  8. Lassak Maria
  9. Lipień Aleksandra
  10. Lipień Ewelina
  11. Matyga Agnieszka
  12. Nalepa Bartłomiej
  13. Palider Kacper
Zawód: Technik Architektury Krajobrazu
  1. Boruch Jan
  2. Chowaniec Anna
  3. Kułach Joanna
  4. Kurkowska Joanna
  5. Palka Justyna
  6. Stanaszek Aleksandra
  7. Urbaś Katarzyna
  8. Jarosz Weronika
  9. Zaorska Małgorzata

Technikum nr 1 Oddział TBB

wych. Małgorzata Stanek – Zawód: Technik Budownictwa
  1. Czernik Wojciech
  2. Dorula Arkadiusz
  3. Galica Józef
  4. Karpiel Paweł
  5. Madeja Andrzej
  6. Mardausz Bartłomiej
  7. Michniak Michał
  8. Możdżeń Szymon
  9. Nosal Piotr
  10. Obrochta Daniel
  11. Pawlikowski Jan
  12. Polak Tomasz
  13. Rol Bartłomiej Józef
  14. Staszel Stanisław
  15. Stopka Stanisław
  16. Styrczula Michał
  17. Walkosz-Kleta Damian
  18. Wirowski Mikołaj
  19. Zborowski Jakub

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 Oddział B/C

wych. Tomasz Gabrielski
(Zawód: Stolarz)
  1. Cudzich Wojciech
  2. Dzierżęga Bartłomiej
  3. Gruszka Dariusz
  4. Kęsek Szymon
  5. Kołtaś Mieczysław
  6. Kramarz Damian
  7. Krupa Krzysztof
  8. Kula Jakub
  9. Łukaszczyk Andrzej
  10. Łukaszczyk Szymon
  11. Miga Nikodem
  12. Migiel Marcin
  13. Piczura Piotr
  14. Pitoń Daniel
  15. Pitoń Marcin
  16. Prokop Michał
  17. Słodyczka Adam
  18. Topór Łukasz
  19. Żegleń Jakub
  20. Żegleń Kamil
(Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych)
  1. Bafia Dominik
  2. Biernat Krzysztof
  3. Jarosz Adrian
  4. Kowal Maciej
  5. Kucharski Damian
  6. Kucharski Szymon
  7. Kukuc Patryk
  8. Michalec Sławomir
  9. Strączek David

Technikum nr 1 Oddział TBA

wych. Renata Polańska – Zawód: Technik Budownictwa
  1. Bendkowski Adam
  2. Chrobak Sebastian
  3. Czernik Maciej
  4. Jamróz Szymon
  5. Kowalczyk Daniel
  6. Kowalczyk Marcin
  7. Kuchta Maciej
  8. Kukuc Kamil
  9. Maczyszyn Jerzy
  10. Nowak Jan
  11. Rol Janusz
  12. Sarna Krystian
  13. Stalmach Kamil
  14. Stołowski Piotr
  15. Styrczula Dominik
  16. Styrczula Karol
  17. Szwajnos Tomasz
  18. Tylkowski Mateusz
  19. Wrona Patryk
  20. Zarycki Konrad

Technikum nr 1 Oddział TBB

wych. Katarzyna Wadas-Kaczor – Zawód: Technik Budownictwa
  1. Bala Patryk
  2. Bednarz Kamil
  3. Brzuchacz Kamil
  4. Dolaziński Leon
  5. Dyrcz Mateusz
  6. Hajnos Jan
  7. Janik Jakub
  8. Kędryna Michał
  9. Luberda Paweł
  10. Łaś Marcin
  11. Łukasik Bartosz
  12. Łukaszczyk-Hajduk Sobiesław
  13. Małek Cristiano
  14. Michniak Zbigniew
  15. Mrowca Sebastian
  16. Nowobilski Filip
  17. Rabiański Wojciech
  18. Rzadkosz Paweł
  19. Skupień Adrian
  20. Sroka Andrzej
  21. Stachoń-Grzesiczek Krzysztof
  22. Stasik Bartłomiej
  23. Wilczek Adam
  24. Zych Mateusz

Technikum nr 1 Oddział TBC/TAK

wych. Magdalena Gmurczyk
Zawód: Technik Budownictwa
  1. Ciężczak Katarzyna
  2. Furczoń Mateusz
  3. Gał Grzegorz
  4. Górka Sebastian
  5. Kalata Sebastian
  6. Kolasa Klaudia
  7. Kowalczyk Joanna
  8. Lasak Łukasz
  9. Łukaszczyk Bogumiła
  10. Mąka Jerzy Paweł
  11. Michalik Aleksandra
  12. Mrowca Patrycja
  13. Mrugała Piotr
  14. Śmiałek Dominik
Zawód: Technik Architektury Krajobrazu
  1. Cachro Karolina
  2. Gał Aneta
  3. Karpiel Krzysztof
  4. Tylka Katarzyna
  5. Pawlikowska Paulina
  6. Walczak-Wójciak
  7. Walkosz Jadwiga
  8. Wańdyga Aleksandra
  9. Wyrostek Patryk
  10. Zapotoczna Sylwia

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1

Oddział A/B  wych. Piotr Trzos
(Zawód: Cieśla)
  1. Bukowski Jan
  2. Gąsienica-Groń Piotr
  3. Hreśka Grzegorz
  4. Kułach Dawid
  5. Zwierz Szczepan
(Zawód: Stolarz)
  1. Brzuchacz Jakub
  2. Duda Bartłomiej
  3. Kramarz Daniel
  4. Martinczak Paweł
  5. Miętus Daniel
  6. Molek Szymon Kamil
  7. Obrochta Paweł
  8. Solus Mateusz
  9. Stoch Piotr
  10. Styrczula Dariusz
  11. Szaflarski Stanisław

Technikum nr 1 Oddział TBA

wych. Jacek Żbik – Zawód: Technik Budownictwa
  1. Bartosz Dawid
  2. Boblak Katarzyna
  3. Chowaniec Andrzej
  4. Cichoń Bartłomiej
  5. Czajkowska Paulina
  6. Drozdowska Monika
  7. Dziubas Maciej
  8. Figura Angelina
  9. Gałka Maksymilian
  10. Kuranda Kinga
  11. Marusarz Lidia
  12. Michniak Aneta
  13. Mrowca Bartłomiej
  14. Pająk Rafał
  15. Pawlikowska Natalia
  16. Ryś Kamil
  17. Słodyczka Adam
  18. Słodyczka Andrzej
  19. Smoleń Daniel
  20. Stasik-Kohut Marcin
  21. Stoch Izabela
  22. Sularz Łukasz
  23. Wieczorek Grzegorz
  24. Zarycka Weronika

Technikum nr 1 Oddział TBB

wych. Bożena Berbeka – Zawód: Technik Budownictwa
  1. Bednarz Jakub
  2. Bobrowski Bartłomiej
  3. Chlipała Jakub
  4. Chowaniec Karol
  5. Franczyk Szymon
  6. Fryzowicz Jakub
  7. Galica Bogumił
  8. Gąsienica-Kotelnicki
  9. Jarząbek Dawid
  10. Jarząbek Jan
  11. Kmiecik Wojciech
  12. Lasak Bartłomiej
  13. Lassak Kamil
  14. Lipień Tomasz
  15. Martyna Szymon
  16. Papież Stanisław
  17. Para Łukasz
  18. Sieczka Andrzej
  19. Skupień Michał
  20. Skupień Piotr
  21. Sobczyk Jakub
  22. Sroka Jan
  23. Stachoń Łukasz
  24. Staszel Andrzej
  25. Szwab Zbigniew
  26. Szymala Paweł
  27. Ustupski Stanisław
  28. Zapotoczny Marcin

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1

Oddział A/B – wych. Tomasz Wojtas
(Zawód: Cieśla)
  1. Grzegorz Bylina
  2. Kamil Palider
(Zawód: Stolarz)
  1. Robert Bobak
  2. Kamil Brzuchacz
  3. Kacper Bukowski
  4. Jakub Bzdyk
  5. Mateusz Chramiec
  6. Gabriel Hodorowicz
  7. Paweł Łukaszczyk
  8. Dawid Mierzwa
  9. Patryk Miętus
  10. Damian Migiel
  11. Adrian Mrowca-Kuscorz
  12. Damian Pawlikowski
  13. Jakub Salamon
  14. Andrzej Skupień
  15. Kamil Szeliga

Technikum nr 1 Oddział TBA

wych. Andrzej Bukowski – zawód: Technik Budownictwa
  1. Brynczka Dawid
  2. Bukowski Szymon
  3. Długa Andrzej
  4. Długopolski Krzysztof
  5. Fasiczka Michał
  6. Gryglak Mateusz
  7. Handzel Andrzej
  8. Hełdak Albert
  9. Iwaniec Damian
  10. Karpieledyta
  11. Kieliszek Bartłomiej
  12. Kois Anna
  13. Kromka Tomasz
  14. Kuros Karolina
  15. Majerczyk Paweł
  16. Małysa Patryk
  17. Miętus Zygmunt
  18. Sowa Konrad
  19. Stachoń-Grzesiczek Damian
  20. Staszel Adam
  21. Takuśka Anita
  22. Waluś Renata
  23. Zahora Sebastian

Technikum nr 1 Oddział TBB

wych. Barbara Skrobot – zawód: Technik Budownictwa
  1. Babiarz Maciej
  2. Bukowski Michał
  3. Domalik Michał
  4. Gaura Kacper
  5. Jarończyk Maciej
  6. Jarosz Zbigniew
  7. Kois Piotr
  8. Krzysztof Daniel
  9. Lasak Mateusz
  10. Łowisz Krzysztof
  11. Łukaszczyk Mateusz
  12. Papież Michał
  13. Pieronek Kewin
  14. Podczerwiński Adam
  15. Stoch Bartłomiej
  16. Sroka Robert
  17. Stopka Jan
  18. Strama Kamil
  19. Styrczula Jan
  20. Topór Dawid
  21. Tylka Maciej
  22. Walkosz Łukasz
  23. Ziemianek Marcin

Technikum nr 1 Oddział TAK

wych. Klaudia Cempa-Włodarczyk – zawód: Technik Architektury Krajobrazu
  1. Gał Małgorzata
  2. Gruszka Aleksandra
  3. Halmi Ewa
  4. Haza Kamil
  5. Lisek Szymon
  6. Malik Andrzej
  7. Mazur Mariusz
  8. Moniczewski Paweł
  9. Rusnak Kamil
  10. Skupień Paulina
  11. Stoch Stanisław
  12. Stoch Mateusz
  13. Stołowska Zofia
  14. Stopka Kinga
  15. Wojciech Styrczula-Maśniak

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1

Oddział A/C – wych. Andrzej Styczeń
(Zawód: Cieśla)
  1. Graca Kamil
  2. Lassak Mateusz
  3. Stachoń-Wawrzków Paweł
  4. Staszel Jan
  5. Strączek Krystian
  6. Zwierz Łukasz
(Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych)
  1. Brynczka Kamil
  2. Kasperek Michał
  3. Kułach Kamil
  4. Pietras Tomasz
  5. Skupień Damian
  6. Stachoń-Haziak Mateusz
Oddział B – wych. Piotr Trzos
(Zawód: Stolarz)
  1. Bukowski Łukasz
  2. Gał Adam
  3. Gąsienica-Groń Jakub
  4. Kiernia Grzegorz Marcin
  5. Krzeptowski Maciej
  6. Lasak Stanisław Zbigniew
  7. Leja Jacek Bogumił
  8. Łukaszczyk Błażej Jan
  9. Łuszczek Kamil Jan
  10. Pawlikowski Marek
  11. Piczura Paweł
  12. Ratułowski Marcin
  13. Rysula Kacper
  14. Skubisz Mateusz
  15. Styrczula Andrzej
  16. Szostak Daniel
  17. Truchan Sebastian
  18. Wójt Marcin

Technikum nr 1 Oddział TBA

wych. Joanna Wajs-Buczyńska – zawód: Technik Budownictwa
  1. Bujak Przemysław
  2. Bukowski Marcin
  3. Cukier Roma
  4. Długopolski Andrzej
  5. Gał Przemysław Andrzej
  6. Gałka Jakub Maksymilian
  7. Gąsienica Kamil
  8. Głowacz Jakub Janusz
  9. Gniadek Barbara Maria
  10. Góra Patrycja Helena
  11. Grzech Bartłomiej
  12. Gut-Misiaga Wojciech Andrzej
  13. Handzel Małgorzata Maria
  14. Hornik Rafał Józef
  15. Jarończyk Mateusz
  16. Jaskierski Alexandra Erika
  17. Jaskierski Victoria Anna
  18. Karpiel Robert Stanisław
  19. Kukuc Jan
  20. Łukaszczyk Mariusz Marek
  21. Migas Angelika
  22. Migiel Michał Franciszek
  23. Mulica Adam
  24. Palarz Piotr
  25. Pasternak Martyna Monika
  26. Pawlikowska Krystyna Józefa
  27. Pyrtek Katarzyna
  28. Sieczka Michał Mateusz
  29. Stopka Maciej Piotr
  30. Zielonka Damiano

Technikum nr 1 Oddział TBB

wych. Anna Bukowska-Tyrała – zawód: Technik Budownictwa
  1. Bafia Maciej Józef
  2. Bednarz Tomasz Paweł
  3. Budziak Emilia Maria
  4. Cielusiak Kinga Ewa
  5. Gąsienica-Fronek Bartłomiej
  6. Gil Joanna
  7. Jarosz Paulina
  8. Joniak Paweł Marek
  9. Kula Łukasz Józef
  10. Luberda Krzysztof
  11. Łabuda Alicja Janina
  12. Łuszczek Maria Joanna
  13. Małysa Karolina Teresa
  14. Nędza Natalia Maria
  15. Rusnak Marcin
  16. Smętek Wioletta Teresa
  17. Stopka Tomasz
  18. Ślęczek Adriana Maria
  19. Toczek Tomasz
  20. Tylka Andrzej Wojciech
  21. Urbaś Mateusz
  22. Zamiara Dawid Paweł
  23. Zięder Robert Piotr

Technikum nr 1 Oddział TBC

wych. Maciej Ejsmond – zawód: Technik Budownictwa
  1. Bieniek Maciej Jan
  2. Budz Jan Józef
  3. Cudzich Łukasz Maciej
  4. Czernik Sławomir
  5. Dziatkowiec Łukasz Stanisław
  6. Fudala Michał Tomasz
  7. Galica-Dorula Dawid
  8. Gał Tomasz Robert
  9. Gąsienica-Makowski Hubert
  10. Gąsienica-Bednarz Maciej
  11. Golda Mateusz
  12. Haberny Marcin
  13. Kuźma Dawid Stanisław
  14. Majerczak Grzegorz
  15. Majerczyk Mateusz
  16. Ochmański Damian Antoni
  17. Pawlarczykrobert Sylwester
  18. Staszczak Grzegorz Tomasz
  19. Stopka Marcin Andrzej
  20. Strama Andrzej Jan
  21. Szeliga Krzysztof
  22. Szeliga Marcin Bartłomiej
  23. Truchan Janusz
  24. Walkosz Mateusz Dawid
  25. Zawadzki Rafał
  26. Żeglin Krzysztof
  27. Żur Bogumił Krzysztof

Technikum nr 1 Oddział TAK

wych. Sebastian Cygan – zawód: Technik Architektury Krajobrazu
  1. Bachleda-Tadziak Krystyna
  2. Baran Patrycja
  3. Chyc Magdalena
  4. Czapla Magdalena
  5. Długosz Weronika
  6. Gąsienica Aneta
  7. Gruszka Katarzyna
  8. Konior Aneta Małgorzata
  9. Kopaczka Michalina Katarzyna
  10. Kułach Karolina Weronika
  11. Majtyka Adrian Jan
  12. Piczura Katarzyna Anna
  13. Słodyczka Katarzyna
  14. Staszel Anna Aleksandra
  15. Urbaniak Anna Maria

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1

Oddział A/B wych. Jacek Berbeka
(Zawód: Cieśla)
  1. Blacha Krzysztof
  2. Gubała Paweł
  3. Kaliński Jakub
  4. Kułach Kamil
  5. Łukaszczyk Wincenty
  6. Palider Łukasz
  7. Smoleń Zbigniew
  8. Surmiak Piotr
  9. Zaliński Andrzej Adam
(Zawód: Stolarz)
  1. Chyc-Kuros Paweł
  2. Kaczmarczyk Tomasz
  3. Kois Grzegorz
  4. Lassak-Krzeptowski Jakub
  5. Maryniarczyk Mateusz
  6. Nędza Tomasz
  7. Stachoń-Wawrzków Andrzej
  8. Staszel Bartłomiej
  9. Syc Tomasz
  10. Toczek Piotr

Technikum Budowlane „A”

wych. Małgorzata Mierczak
  1. Bachleda-Błaszczak Agnieszka
  2. Bienias Andrzej
  3. Ciężczak Katarzyna
  4. Cisoń Magdalena
  5. Długa Jan
  6. Duda Danuta
  7. Fydrych Katarzyna
  8. Guttmann Patrik
  9. Iwaniec Sebastian
  10. Jędrzejowski Tomasz
  11. Kalisz Natalia
  12. Kluśpaulina
  13. Kopaczka Natalia
  14. Kubina Beata
  15. Lassak Anna
  16. Majerczyk Łukasz
  17. Obrochta Ewa
  18. Plewa Dominique
  19. Sawina Monika
  20. Słowiński Jan
  21. Smętek Mateusz
  22. Sowa Maciej
  23. Staszel Joanna
  24. Staszel Renata
  25. Staszel Sylwia
  26. Stopka Paulina
  27. Tylka Szymon

Technikum Budowlane „B”

wych. Ewa Majewska
  1. Brynczka Szymon
  2. Bużek Daniel
  3. Chrobak Jakub
  4. Czyszczoń Paweł
  5. Duda Wojciech
  6. Gąsienica Klemens
  7. Hełdak Adam
  8. Karpiel Michał
  9. Kasperek Jan
  10. Kruk Bartłomiej
  11. Kuziel Piotr
  12. Łuszczek Łukasz
  13. Majerczyk Bartłomiej
  14. Mazepa Michał
  15. Młynarczyk Sylwester
  16. Pańszczyk Łukasz
  17. Przybył Szymon
  18. Radziszewski Igor
  19. Sroka Robert
  20. Stoch Camille
  21. Strzęp Rafał
  22. Wacław Marcin
  23. Złahoda Mateusz

Technikum Budowlane „C”

wych. Renata Polańska
  1. Chrast Jan
  2. Czajkowski Marcin
  3. Hajnos Dawid
  4. Jagieła Tomasz
  5. Jarząbek Bartłomiej
  6. Kasprzak Damian
  7. Kostka Paweł
  8. Kukulak Jan
  9. Kułach Marek
  10. Lipka Adam
  11. Łaś Łukasz
  12. Łużyński Rafał
  13. Miętus Mateusz
  14. Morawa Paweł
  15. Mrugała Marcin
  16. Obrochta Rafał
  17. Papież Jakub
  18. Rembiasz Piotr
  19. Stasik Mateusz
  20. Staszel Krzysztof
  21. Stramek Wojciech
  22. Świder Adrian
  23. Takuśki Jan
  24. Wojtanek Kamil
  25. Zarycki Adam
  26. Zięba Michał

Technikum Architektury Krajobrazu

wych. Klaudia Cempa-Włodarczyk
  1. Chlebek Justyna
  2. Chyc Jakub
  3. Drabik Natalia
  4. Galica Magdalena
  5. Gał Beata
  6. Gonciarczyk Natalia
  7. Krzykawska Sylwia
  8. Mierzyński Kamil
  9. Miśkowicz Katarzyna
  10. Pawlica Katarzyna
  11. Sachaj Marcin
  12. Słodyczka Sabina
  13. Staszel Dominika
  14. Świder Karolina
  15. Toczek Małgorzata
  16. Trzebunia Szymon
  17. Wacek Paweł
  18. Wilczek Marzena

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1

(Cieśla) wych. Andrzej Gewont
  1. Gąsienica-Józkowy Damian
  2. Gąsienica-Wawrytko Andrzej
  3. Gębala Paweł
  4. Kiernoziak Kamil
  5. Lichacz Maciej
  6. Różycki Mariusz
  7. Rzadkosz Jan
  8. Szwajnos Wojciech
  9. Tereszkiewicz Paweł
  10. Wawrzuta Krzysztof
(Stolarz) wych. Tomasz Gabrielski
  1. Bubla Wojciech
  2. Dziuban Adam
  3. Klejka Paweł
  4. Kmin Dariusz
  5. Kopeć Paweł
  6. Majerczyk Paweł
  7. Marek Szymon
  8. Migiel Mateusz
  9. Pawlikowski Łukasz
  10. Pawlikowski Mateusz
  11. Pawlikowski Szymon
  12. Różak Andrzej
  13. Sołtys Kamil
  14. Stasik Michał
  15. Staszel Marek
  16. Stopka Faktor Rafał
  17. Wojtanek Henryk
  18. Wojeński Marcin
  19. Zaliński Dawid
(Monter instalacji i urządzeń sanitarnych) wych. Andrzej Gewont
  1. Gut Andrzej Józef
  2. Klepacz Artur
  3. Marduła Marcin
  4. Sobański Michał
  5. Wojtanek Mateusz

Technikum Budowlane „A”

wych. Jolanta Gut
  1. Bachleda-Kubański Mateusz
  2. Bednarz Elżbieta
  3. Budz Natalia
  4. Franczyk Dariusz
  5. Franos Izabela
  6. Gryglak Jolanta
  7. Jaromin Mariola
  8. Jasionek Weronika
  9. Kaczmarczyk Łukasz
  10. Kamińska Ewelina
  11. Karpiel Maciej Robert
  12. Kois Anna
  13. Król Małgorzata
  14. Krzeptowska Anna
  15. Kuchta Natalia
  16. Lasak Krzysztof
  17. Leśniak Izabela
  18. Łapsa Kacper
  19. Małkuch Ewa
  20. Miętus Barbara
  21. Obrochta Bartłomiej
  22. Piekulska Karolina
  23. Sikoń Barbara
  24. Smętek Rozalia
  25. Stalmach Łukasz
  26. Stopka Bogdan
  27. Styrczula Andrzej
  28. Święty Katarzyna
  29. Urbaś Joanna
  30. Zapotoczna Kinga
  31. Zaremba Patrycja

Technikum Budowlane „B”

wych. Bożena Berbeka
  1. Antolak Adam
  2. Cesarz Józef
  3. Chowaniec Mateusz
  4. Dziadkowiec Stanisław
  5. Dzierzęga Maciej
  6. Dziuban Damian
  7. Franosz Kacper
  8. Jamrych Stanisław
  9. Kalata Michał
  10. Kapuściak Karol
  11. Kowalczyk Amadeusz
  12. Kromka Michał
  13. Macioł Mariusz
  14. Majerczyk Robert
  15. Michalik Marcin
  16. Molitorys Maciej
  17. Radecki Dawid
  18. Płaza Rafał
  19. Stoch Wojciech
  20. Strączek Marcin
  21. Styczeń Mateusz
  22. Świder Dawid
  23. Tkaczyk Dawid

Technikum Budowlane „C”

wych. Barbara Łętowska-Hyła
  1. Chlebek Tomasz
  2. Furtak Mateusz
  3. Gąsienica-Fronek Mateusz
  4. Głowacki Bartłomiej
  5. Grela Marcin
  6. Jarończyk Michał
  7. Jarosz Mateusz
  8. Jarząbek Bartłomiej
  9. Jurczak Dariusz
  10. Komperda Łukasz
  11. Kubicki Jakub
  12. Łukaszczyk Wawrzyniec
  13. Łuszczek Krzysztof
  14. Łuszczek Paweł
  15. Mikrut Damian
  16. Naglak Filip Mateusz
  17. Pawlikowski Mariusz Paweł
  18. Pawlikowski Mateusz
  19. Strączek Adam
  20. Strączek Zbigniew
  21. Suwaj Kacper
  22. Wacław Rafał
  23. Zaliński Stanisław
  24. Żegleń Marek Stanisław

Technikum Architektury Krajobrazu

wych. Aleksandra Karpińska
  1. Babiarz Katarzyna
  2. Deja Monika
  3. Janik Angelika
  4. Kalisz Agata
  5. Klejka Aneta
  6. Konstanty Michał
  7. Kopaczka Aneta
  8. Lańda Maciej
  9. Łaś Halina
  10. Marusarz Anna
  11. Michniak Bogusława
  12. Obrochta Anna
  13. Pawlak Edyta
  14. Pazdur Beata
  15. Różycka Joanna
  16. Słodyczka Anna
  17. Słodyczka Izabela
  18. Sołtys Monika
  19. Stokłosa Beata
  20. Traczyk Justyna
  21. Waliczek Paulina
  22. Walkosz Paulina
  23. Wójt Barbara
  24. Kuruc Renata
  25. Zawiła Maria

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1

(Cieśla) wych. Katarzyna Chowaniec
  1. Bator Krzysztof
  2. Blaszyński Adam
  3. Folfas Józef
  4. Gąsienica Stanisław
  5. Gruszka Mateusz
  6. Kiernia Piotr
  7. Margosiak Grzegorz Marek
  8. Miśkowicz Marek
  9. Molek Krzysztof
  10. Stasik Rafał
  11. Syc Paweł
  12. Twaróg Szymon
  13. Zwierz Rafał
(Stolarz) wych. Monika Basisty
  1. Antoł Grzegorz
  2. Bednarz Przemysław
  3. Chowaniec Mateusz
  4. Gał Dariusz Stanisław
  5. Jankowski Michał
  6. Karpiel Łukasz
  7. Kłusak Andrzej
  8. Korabik Rafał
  9. Krupa Paweł
  10. Lasak Andrzej
  11. Łowisz Józef
  12. Migiel Marek
  13. Miłek Jan
  14. Nowak Piotr
  15. Sitarz Kamil
  16. Stoch Stanisław
  17. Stopka Tomasz
  18. Strama Dawid
  19. Szaflarski Jacek
  20. Szczepaniak Kamil
  21. Truchan Mariusz
(Monter instalacji i urządzeń sanitarnych) wych. Katarzyna Chowaniec
  1. Bafia Maciej
  2. Gzik Kamil
  3. Leja Bartłomiej
  4. Ślęczka Bartłomiej

Technikum Budowlane „A”

wych. Jacek Żbik
  1. Działek Łukasz
  2. Dziubas Maciej
  3. Fatla Piotr
  4. Fudala Rafał
  5. Gandera Katarzyna
  6. Gut-Chowaniec Leszek
  7. Gutt Paulina
  8. Jarosz Karolina
  9. Jędrol Grzegorz
  10. Komperda Andrzej
  11. Komperda Jan
  12. Komperda Maria
  13. Krzysiak Eric
  14. Kwak Kamil
  15. Lassak Kamil
  16. Molek Jacek
  17. Morawaka Daria
  18. Możdżeń Hubert
  19. Polak Marcin
  20. Stopka Marta
  21. Ustupska Dominika

Technikum Budowlane „B”

wych. Maria Wiśniewska
  1. Barnaś Dariusz
  2. Bobak Józef
  3. Faron Marcin
  4. Gołdyn Tomasz
  5. Holla Dariusz
  6. Jarząbek Mateusz
  7. Jasiurkowski Dawid
  8. Karpiel Łukasz
  9. Kukuc Sławomir
  10. Kula Łukasz
  11. Łukaszczyk Janusz
  12. Pawlak Mateusz
  13. Pawlikowski Andrzej
  14. Pawlikowski Patryk
  15. Rzadkosz Stanisław
  16. Stachoń Łukasz
  17. Szczechowicz Krzysztof
  18. Węglarczyk Krzysztof
  19. Wierzbiak Dawid
  20. Wojtas Kamil

Technikum Budowlane „C”

wych. Barbara Skrobot
  1. Długopolski Tomasz
  2. Frączek Grzegorz
  3. Gał Mateusz
  4. Horoba Henryk
  5. Jurgowian Krzysztof
  6. Krół-Łęgowski Jakub
  7. Mozoła Jan
  8. Pająk Mariusz
  9. Pawlikowski Bartłomiej
  10. Pirchała Michał
  11. Rataj Łukasz
  12. Skubisz Stanisław
  13. Sobczyk Daniel
  14. Staszel Piotr
  15. Szulc Artur
  16. Szwajnos Mateusz
  17. Trzop Krzysztof
  18. Wojdyła Łukasz

Technikum Architektury Krajobrazu

wych. Tomasz Gąsienica Wawrytko
  1. Bzdyk Sabina
  2. Gasiński Kamil
  3. Gąsienica Mikołajczyk Maria
  4. Jarząbek Mateusz
  5. Juchniewicz Bartosz
  6. Kaleciak Mateusz
  7. Kalisz Paulina
  8. Kubina Aneta
  9. Kumorek Grzegorz
  10. Nędza Kubiniec Dorota
  11. Pałka Anna
  12. Polak Maria
  13. Rachwał Michał
  14. Rzepka Iwona
  15. Sotowski Andrzej
  16. Stoch Katarzyna
  17. Szeliga Danuta
  18. Szuba Małgorzata
  19. Wojcieszek Justyna
  20. Zarycka Renata
  21. Żelisko Adam

Technikum Urządzeń Sanitarnych

wych. Katarzyna Wadas
  1. Buksa Mateusz
  2. Furczoń Sławomir
  3. Kmin Daniel
  4. Marduła Łukasz
  5. Waliczek Andrzej

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1

(Cieśla) wych. Jacek Berbeka
  1. Bukowski Jan
  2. Galica Krzysztof
  3. Jarząbek Mateusz
  4. Kukulak Janusz
  5. Łowisz Antoni
  6. Niźnik Mariusz
  7. Para Łukasz Wojciech
  8. Para Wojciech
  9. Pawlikowski Michał
  10. Rusnarczyk Jakub
(Stolarz) wych. Andrzej Styczeń
  1. Bąk Maciej
  2. Bienias Maciej Wojciech
  3. Bobak Ryszard Krzysztof
  4. Chowaniec Sebastian Mateusz
  5. Dziedzic Mateusz Wojciech
  6. Fatla Jakub
  7. Galica Krzysztof Stanisław
  8. Jarząbek Krzysztof
  9. Kasprzak Szymon
  10. Leja Paweł
  11. Staszel Rafał Marek
  12. Obrochta Bogdan
  13. Pawlikowski Janusz Franciszek
  14. Piczura Wojciech
  15. Rzadkosz Józef Stanisław
  16. Sęk Jan Władysław
  17. Smyda Paweł
  18. Styrczula Adam
  19. Styrczula Jan Jacek
  20. Tylka Maciej Wincenty
  21. Zawadzki Dariusz
  22. Zych Bartłomiej
(Monter instalacji i urządzeń sanitarnych) wych. Jacek Berbeka
  1. Częczek Paweł Krzysztof
  2. Czernik Józef
  3. Długopolski Robert Paweł
  4. Gąsienica Marcin
  5. Hajnos Jan
  6. Kawecki Jakub
  7. Kula Bartłomiej Andrzej
  8. Mąka Wojciech Bartłomiej
  9. Strączek Dawid
  10. Szczurek Marcin Wacław
  11. Walkosz Piotr
  12. Zimorski Wojciech

Technikum Budowlane „A”

wych. Joanna Wais Buczyńska
  1. Basiorka Jan
  2. Basisty Paweł
  3. Białoń Mateusz
  4. Ciężczak Anna
  5. Galica Tomasz
  6. Gąsienica Marcin
  7. Hajnos Małgorzata
  8. Herchoń Mateusz
  9. Hodorowicz Mateusz
  10. Holek Tomasz
  11. Jagieła Mateusz
  12. Jaskowiak Łukasz
  13. Jarząbek Ewelina
  14. Kasprzak Agnieszka
  15. Król Michał
  16. Krzysztofiak Krzysztof
  17. Łopata Krzysztof
  18. Łowisz Krzysztof
  19. Łukaszka Iwona
  20. Maśnica Maria
  21. Różycka Anna
  22. Rusnak Jan
  23. Smalec Lucyna
  24. Strączek Natalia
  25. Strzęp Katarzyna
  26. Trebunia Andrzej
  27. Tylka Sebastian
  28. Tylka–Suleja Renata

Technikum Budowlane „B”

wych. Małgorzata Stanek
  1. Cachro Łukasz
  2. Cieślik Szymon
  3. Dziadkowiec Zbigniew
  4. Fudala Jarosław
  5. Klimowski Daniel
  6. Kolasa Michał
  7. Kopytko Krzysztof
  8. Krupa Bartłomiej
  9. Krzeptowski Wojciech
  10. Kukuc Łukasz
  11. Kurkowski Maciej
  12. Margosiak Jakub
  13. Milon Józef
  14. Murzański Łukasz
  15. Panek Mariusz
  16. Sikorski Krystian
  17. Skubisz Krzysztof
  18. Stachura Michał
  19. Stasik Łukasz
  20. Staszel-Pokusa Wojciech
  21. Strama Mieczysław
  22. Waliczek Stanisław
  23. Walkosz Krzysztof
  24. Walkosz Piotr
  25. Wdówka Kamil
  26. Wida Mariusz
  27. Wincek Dawid

Technikum Budowlane „C”

wych. Marta Nędza-Kubiniec
  1. Bafia Adam
  2. Bitner-Sałdak Krzysztof
  3. Borowicz Stanisław
  4. Filar Mateusz
  5. Gąsienica Bartłomiej
  6. Giewont Andrzej
  7. Jarosz Marcin
  8. Jaróg Dawid
  9. Jarząbek Maciej
  10. Karpiel Paweł
  11. Kula Grzegorz
  12. Lassak Mateusz
  13. Łojek Bartłomiej
  14. Majerczyk Bartłomiej
  15. Mąka Łukasz
  16. Michniak Andrzej
  17. Michniak Rafał
  18. Naglak Grzegorz
  19. Pawlikowski Mariusz
  20. Słodyczka Paweł
  21. Stoch Tomasz
  22. Strama Andrzej
  23. Ślusarz Łukasz
  24. Truchan Zbigniew
  25. Wojtanek Andrzej

Technikum Architektury Krajobrazu

wych. Sebastian Cygan
  1. Albertusiak Joanna
  2. Bafia Katarzyna
  3. Bąk Andrzej
  4. Bienias Danuta
  5. Bobak Agnieszka
  6. Bobak Angelika
  7. Bobak Renata
  8. Budz Michalina
  9. Ciężczak Karolina
  10. Dziuban Agnieszka
  11. Garlicki Jan
  12. Gładysz Agnieszka
  13. Heyer Monika
  14. Jagoda Elżbieta
  15. Jarończyk Katarzyna
  16. Kmin Joanna
  17. Komperda Krystyna
  18. Kramarz Paweł
  19. Krzysiak Anna
  20. Kucharska (Trebunia) Magdalena
  21. Leja Karolina
  22. Łacek Joanna
  23. Magulska Edyta
  24. Remiasz Bogumiła
  25. Staszel Halina
  26. Staszel Karolina
  27. Staszel Sabina
  28. Stoch Natalia
  29. Stopka Weronika
  30. Styrczula Paula
  31. Takuśka Justyna
  32. Walkosz Lucyna
  33. Wilczek Monika

Technikum Urządzeń Sanitarnych

wych. Katarzyna Chowaniec Trebunia
  1. Chowaniec Paweł
  2. Haza Tadeusz
  3. Klempka Dawid
  4. Marduła Piotr
  5. Para Bartłomiej
  6. Pitoń Marek
  7. Rączka Tomasz
  8. Trebunia Andrzej
  9. Urbaś Jan

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nnr 1

(Cieśla) wych. Elżbieta Róg
  1. Bobak Jan
  2. Bryjak Mariusz
  3. Bulas Wojciech
  4. Fudala Łukasz
  5. Galica Michał
  6. Gąsienica-Daniel Mateusz
  7. Jarosz Maciej
  8. Jasionek Tomasz
  9. Kula Marcin
  10. Krupa Stanisław
  11. Koniuszy Jan
  12. Łowisz Łukasz
  13. Majerczyk Maciej
  14. Majerczyk Jakub
  15. Migiel Maciej
  16. Pardoł Andrzej
  17. Rafacz Sławomir
  18. Styrczula Jarosław
  19. Zych Marek
  20. Zawadzki Jacek
  21. Żegleń Franciszek
(Stolarz) wych. Zenon Jasiński
  1. Basiorka Zdzisław
  2. Bobak Stanisław Paweł
  3. Bobak Michał Andrzej
  4. Bucki Wojciech Stanisław
  5. Chyc-Kuros Kamil
  6. Galica Patryk Eryk
  7. Galica Wojciech
  8. Gąsienica-Kotelnicki Jan
  9. Kalisz Edward Szymon
  10. Knapczyk Piotr
  11. Komperda Stanisław
  12. Kuchta Jan Franciszek
  13. Malina Damian
  14. Marek Piotr Jan
  15. Para Ryszard Wojciech
  16. Sobczyk Władysław
  17. Staszel Stefan
  18. Stękała Łukasz
  19. Toczek Mateusz Jan
  20. Tylka Maciej Mateusz
  21. Wacław Krzysztof
  22. Węglewska Teresa
  23. Wojeński Marian Paweł
  24. Złahoda Daniel
(Monter instalacji i urządzeń sanitarnych) wych. Krzysztof Kowacz
  1. Banaś Mateusz
  2. Chyc Wojciech Dawid
  3. Czupta Bogusław
  4. Gał Andrzej Tomasz
  5. Galica Krzysztof
  6. Gil Wojciech Piotr
  7. Gołdyniak Jacek
  8. Jarząbek Józef
  9. Kułach Maksymilian
  10. Kwiatkowski Robert
  11. Łukaszczyk Szymon
  12. Michalik Piotr Paweł
  13. Murańka Jakub
  14. Nawalaniec Dariusz
  15. Pawlikowski Damian
  16. Sachaj Sebastian
  17. Styrczula Krzysztof
  18. Szczepaniak Adam
  19. Ślusarz Tomasz Tadeusz
  20. Topór-Hrubian Tadeusz
  21. Zaliński Marek Piotr

Technikum Budowlane „A”

wych. Helena Chlebek
  1. Bubla Katarzyna Anna
  2. Butas Piotr Krzysztof
  3. Dzierzęga Małgorzata Katarzyna
  4. Galica Iwona Maria
  5. Gąsienica Barbara
  6. Gąsienica Katarzyna
  7. Jarząbek Jan
  8. Karpiel Wojciech
  9. Kopieć Krzysztof Jan
  10. Kuligowska Magdalena
  11. Marmuła Szymon Dawid
  12. Marusarz Bogumił Łukasz
  13. Nowaczyk Marcin Tomasz
  14. Paluszek Marcin
  15. Pawlikowska Krystyna Maria
  16. Pawlikowski Paweł
  17. Prokop Małgorzata
  18. Skóbel Klaudia Maria
  19. Stachowiec Katarzyna Zofia
  20. Stoch Tomasz
  21. Styrczula-Maśniak Marcin
  22. Szpunar Tomasz
  23. Węglarz Sylwia Krystyna
  24. Wyrostek Aneta Zofia
  25. Zygmuntowicz Andrzej

Technikum Budowlane „B”

wych. Ewa Majewska
  1. Babik Mirosław Paweł
  2. Bal Paweł
  3. Bednarz Wojciech
  4. Bobak Andrzej
  5. Bukowski Jan Józef
  6. Gombos Damian
  7. Golec Mariusz Łukasz
  8. Jarząbek Andrzej Marcin
  9. Kadłubek Mateusz Łukasz
  10. Kopieć Wiesław Ryszard
  11. Kurkowski Wojciech Karol
  12. Lassak Dawid Wojciech
  13. Łukaszczyk Dawid Józef
  14. Majerczyk Dawid Andrzej
  15. Miętus Jakub Jan
  16. Pawlikowski Mateusz Andrzej
  17. Piczura Tomasz
  18. Piotrowicz Michał Adam
  19. Sarna Piotr
  20. Skubisz Adam
  21. Sroka Krzysztof
  22. Stasik Andrzej
  23. Stramek Mateusz Stanisław
  24. Toczek Andrzej Krzysztof
  25. Tylka Krzysztof
  26. Węglarz Grzegorz Andrzej

Technikum Architektury Krajobrazu

wych. Renata Polańska
  1. Bednarz Anna
  2. Chmiela Natalia
  3. Chyc Mulik Wiktoria Joanna
  4. Dzierzęga Justyna Maria
  5. Gał Maciej
  6. Gut Władysław
  7. Karpiel Łukasz
  8. Kaszczuk Ewelina Kamila
  9. Kędryna Weronika Maria
  10. Klepacz Noemi Estera
  11. Kowalczyk Renata Zofia
  12. Łukaszczyk Katarzyna
  13. Nędza Barbara
  14. Pawlikowska Maria Zofia
  15. Pudzisz Paweł Stanisław
  16. Stachoń Jakub
  17. Tomala Adam Bartłomiej
  18. Tomaszkowicz Bartłomiej Rafał
  19. Trzop Joanna Zofia
  20. Tylka Anna Magdalena
  21. Wojtanowicz Mariola Agata
  22. Wolak Anna Maria
  23. Zych Kamil Maksymilian
  24. Żegleń Małgorzata

Technikum Urządzeń Sanitarnych

wych. Monika Basisty
  1. Budz Zbigniew Andrzej
  2. Gandera Mariusz Jacek
  3. Karpiel Andrzej Krzysztof
  4. Łukaszczyk Wojciech Marcin
  5. Malec Adrian
  6. Matys Dominik Józef
  7. Migiel Jacek Andrzej
  8. Mroszczak Jan Piotr
  9. Pańszczyk Andrzej Stanisław
  10. Pawlikowski Mariusz Dominik
  11. Pawlikowski Mariuszmarek
  12. Stołowski Józef
  13. Szeliga Łukasz
  14. Urbaś Paweł
  15. Walicki Michał
  16. Zapotoczny Adam
  17. Zwijacz-Kozica Jan

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1

(Cieśla) wych. Małgorzata Mierczak
  1. Chowaniec Daniel
  2. Duda Piotr
  3. Gacek Radosław
  4. Hyżny Paweł
  5. Iwan Bogdan
  6. Knurowski Adam
  7. Kruczak Bogusław
  8. Łacek Andrzej
  9. Łukaszczyk Adam
  10. Łuszczek Janusz
  11. Maciasz Bogusław
  12. Palider Marcin
  13. Pawlikowski Wojciech
  14. Rafacz Marian
  15. Staszel Andrzej
  16. Styrczula Krzysztof
  17. Urbaś Janusz
  18. Zych Jan
  19. Żegleń Stanisław
(Stolarz) wych. Tomasz Wojtas
  1. Bachleda Adrian
  2. Barnaś Mateusz
  3. Bartol Wojciech
  4. Bednarz Adam
  5. Bugara Marcin
  6. Ciężczak Tomasz
  7. Dzierzęga Mateusz
  8. Galica Adam
  9. Molek Wojciech
  10. Mrugała Jan
  11. Niźnik Piotr
  12. Pierzchała Damian
  13. Pradziad Jan
  14. Sikora Marek Jan
  15. Smolarek Zbigniew
  16. Staszel Tomasz
  17. Topór-Smaś Andrzej
  18. Tylka Bartłomiej
  19. Wróbel Tadeusz
(Monter instalacji i urządzeń sanitarnych) wych. Anna Bukowska
  1. Bużek Adam
  2. Duda Janusz Rafał
  3. Faron Piotr
  4. Groń Michał
  5. Joć Krystian Jacek
  6. Kozieł Mieczysław
  7. Kramarz Dawid
  8. Malec Bogusław Tomasz
  9. Morawa Paweł
  10. Mrowca Dawid Krzysztof
  11. Marusarz Jan
  12. Pawlikowski Andrzej
  13. Pawlikowski Stanisław Łukasz
  14. Piekara Robert
  15. Stoch Mateusz
  16. Stopka Adam Tadeusz
  17. Szostak Krystian Andrzej
  18. Urbaś Artur
  19. Kowal Wojciech

Technikum Budowlane „A”

wych. Anna Bukowska Leja
  1. Bafia Michał
  2. Bobak Adam
  3. Chowaniec Andrzej
  4. Chowaniec Piotr
  5. Duda Jan
  6. Gutt Michał
  7. Kalisz Maciej
  8. Kantor Marcin
  9. Król Jan
  10. Król Wojciech
  11. Kuczała Piotr
  12. Łukaszczyk Andrzej
  13. Majerczyk Andrzej
  14. Miętus Robert
  15. Migiel Marcin
  16. Mitka Paweł
  17. Molek Krzysztof
  18. Pawlikowski Andrzej
  19. Prokop Angelika
  20. Radecki Tomasz
  21. Rosiek Jan
  22. Salawa Jerzy
  23. Skupień Józef
  24. Staszel Andrzej
  25. Strączek Janusz
  26. Surma Jakub
  27. Szaflarski Mateusz
  28. Tomasz Paweł
  29. Zabrzeski Bogusław

Technikum Budowlane „B”

wych. Bożena Berbeka
  1. Bobak Mateusz
  2. Borowicz Adam
  3. Czernik Adam
  4. Domagała Teresa
  5. Filipiec Rafał
  6. Fudala Wojciech
  7. Galica Maciej
  8. Gawron Rafał
  9. Gąsienica Agnieszka
  10. Gąsienica Michał
  11. Gil Matyja Danuta
  12. Gościej Michał
  13. Janowiak Stanisław – Laureat XII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
  14. Jarosz Wojciech
  15. Jąkała Tomasz
  16. Karpiel Anna
  17. Kiernoziak Piotr
  18. Kmin Wojciech
  19. Kowalczyk Jacek
  20. Kwak Andrzej
  21. Molek Grzegorz
  22. Michniak Karolina
  23. Nowobilski Rafał
  24. Ratułowski Łukasz
  25. Sowa Rafał
  26. Staszel Michał
  27. Stopka Maciej
  28. Szwajnos Mateusz
  29. Trebunia Klemens
  30. Tylka Mariusz
  31. Zych Mateusz
  32. Żegleń Sławomir

Liceum Profilowane „A”

wych. Grażyna Szwarc
  1. Bobak Anna
  2. Brzuchacz Katarzyna
  3. Chruściel Robert
  4. Dyda Łukasz
  5. Franczyk Agnieszka
  6. Gąsienica -Ladzi Grażyna
  7. Gorycka Joanna
  8. Grybel Jakub
  9. Kluś Kamil
  10. Maciczak Ewa
  11. Mestenhauser Jan
  12. Migiel Elżbieta
  13. Podczerwiński Tomasz
  14. Smolarek Marcin
  15. Stępiński Karol
  16. Stępińska Marzena
  17. Szwajnos Marcin
  18. Suchocka Agnieszka
  19. Ustupska -Zakręcka Magdalena
  20. Zając Urszula

Liceum Profilowane „B”

wych. Aleksandra Karpińska
  1. Bryniarski Krzysztof
  2. Chotarski Mateusz
  3. Długopolski Krzysztof
  4. Hodorowicz Michał
  5. Jarząbek Janusz
  6. Kamiński Andrzej
  7. Lassak Agnieszka
  8. Majek Kinga
  9. Majerczyk Wojciech
  10. Obyrtacz Kinga
  11. Pawlikowski Marcin
  12. Plewa Marcin
  13. Sarna Sylwester
  14. Skupień Andrzej
  15. Strzęp Weronika
  16. Topór-Jadzarz Renata
  17. Wietrzyk Marcin

Technikum Architektury Krajobrazu

wych. Maciej Ejsmond
  1. Błachuta Wojciech
  2. Bobak Paweł
  3. Bużek Iwona
  4. Chabowski Michał
  5. Ciołka Katarzyna
  6. Dudzik Iwona
  7. Dziuban Michał
  8. Franos Zbigniew
  9. Gruszka Jolanta
  10. Kiernia Mateusz
  11. Klejka Magdalena
  12. Krzystoszek Joanna
  13. Marusarz Mariusz
  14. Molek Anna
  15. Oleksy Sylwia
  16. Pacyga Urszula
  17. Pająk-Leja Paulina
  18. Pawlikowska Klaudia
  19. Rubiś Dariusz
  20. Sachaj Sabina
  21. Skrzak Sebastian
  22. Słodyczka Kornelia
  23. Szostek Natalia
  24. Tkaczyk Anna
  25. Wojtas Agnieszka
  26. Zarycki Janusz

Technikum Urządzeń Sanitarnych

wych. Klaudia Włodarczyk
  1. Basiorka Józef
  2. Czernik Paweł
  3. Dzierżęga Paweł
  4. Galica Mateusz
  5. Gąsienica Andrzej
  6. Gąsienica Fronek Jan
  7. Gąsienica Kotelnicki Wojciech
  8. Gut Michał
  9. Jania Andrzej
  10. Komperda Jacek
  11. Lichaj Maciej
  12. Łukaszczyk Marek
  13. Majerczyk Michał
  14. Matyga Władysław
  15. Mądry Paweł
  16. Pawlikowski Andrzej
  17. Staszel Andrzej
  18. Tracz Marcin
  19. Wasilewski Łukasz
  20. Żegleń Wojciech

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

wych. Barbara Łętowska-Hyła (A/C),
wych. Andrzej Bukowski(B)
Klasa III A (Cieśla)
  1. Chowaniec Jacek
  2. Domalik Piotr
  3. Hudaczek Mateusz Wojciech
  4. Leja Andrzej
  5. Pradziad Michał Wojciech
  6. Rysula Mateusz
  7. Szymański Grzegorz
  8. Wojtyczka Krzysztof Artur
  9. Wilczek Mateusz
Klasa III C (Monter instalacji i urządzeń sanitarnych)
  1. Bafia Paweł Andrzej
  2. Cudzich Maciej
  3. Galica Adrian
  4. Gał Krzysztof
  5. Krzeptowski Andrzej
  6. Murzański Kamil Marian
  7. Nowobilski Jan Paweł
  8. Walkosz Krzysztof Janusz
  9. Wilk Grzegorz
Klasa III B (Stolarz)
  1. Białas Andrzej Józef
  2. Chyc-Mulik Maciej Andrzej
  3. Ciężczak Jakub
  4. Ciężczak Rafał
  5. Domagała Adam
  6. Domagała Łukasz
  7. Gał Wojciech
  8. Jakubiec Paweł
  9. Jarosz Mrowca Maciej
  10. Jasionek Józef
  11. Jezierczk Kamil
  12. Kalata Marcin
  13. Karczmarczyk Kamil
  14. Krupa Jan
  15. Kułach Stanisław
  16. Łaś Bogdan
  17. Pabin Józef
  18. Pawlikowski Janusz
  19. Pawlikowski Paweł
  20. Ratułowski Krzysztof
  21. Różycki Daniel
  22. Skupień Sławomir
  23. Styrczula Józef
  24. Szczechowicz Andrzej
  25. Szostak Bogdan
  26. Wyrostek Krzysztof Andrzej
  27. Zapotoczny Bartłomiej Michał
  28. Zięba Mateusz Tomasz

Technikum Budowlane „A”

wych. Maria Wiśniewska
  1. Babeł Krzysztof
  2. Bobak Grzegorz Sebastian
  3. Bobak Krzysztof Paweł
  4. Bukowski Paweł
  5. Dzierżęga Łukasz Andrzej
  6. Galica Wojciech Jakub
  7. Gut Adam Stanisław
  8. Janik Marcin Stanisław
  9. Knapczyk Paweł Michał
  10. Kołton Krystian Jan
  11. Mastalski Kamil Piotr
  12. Michniak Paweł
  13. Nocoń Grzegorz Władysław
  14. Obyrtacz Stanisław
  15. Orawiec Kamil Franciszek
  16. Palider Małgorzata Maria
  17. Staszel Maksymilian Antoni
  18. Stoch Teresa Anna
  19. Stopka-Faktor Sylwia
  20. Styrczula Łukasz
  21. Styrczula Wojciech Paweł
  22. Suchowian Jan Szymon
  23. Świechowicz Piotr Rafał
  24. Tylka Maria
  25. Waliczek Wojciech Kamil
  26. Włodarz Marcin Piotr
  27. Wróbel Andrzej

Technikum Budowlane „B”

wych. Jacek Żbik
  1. Boblak Anna
  2. Buńda Wojciech
  3. Fudala Kamil
  4. Galica Grzegorz
  5. Galica Wojciech
  6. Jezierczak Kamil
  7. Jędrszczyk Marek
  8. Karkoszka Piotr
  9. Krupa Michał
  10. Kubicki Maciej
  11. Lenart Paweł
  12. Łojek Michał
  13. Łukaszczyk Dawid
  14. Majerczyk Mateusz
  15. Michalak Mateusz
  16. Pawlikowski-Bulcyk Jakub
  17. Pawlikowski Paweł
  18. Polak Wojciech
  19. Staszel Józef
  20. Ślimak Stanisław
  21. Ustupski Maciej
  22. Waksmundzki Tomasz
  23. Wilk Krzysztof
  24. Zaliński Krzysztof
  25. Zaliński Paweł
  26. Zubek Józef

Liceum Profilowane „A”

wych. Andrzej Styczeń
  1. Chrast Anna
  2. Chyc Halina
  3. Dyna Weronika
  4. Frączysty Maria
  5. Kramarz Wioletta
  6. Krzeptowska Dominika
  7. Kuruc Honorata
  8. Silan Amelia
  9. Stopka Sylwia
  10. Strama Maciej
  11. Walkosz Joanna

Liceum Profilowane „B”

wych. Elżbieta Róg
  1. Borycki Jan
  2. Chowaniec Grzegorz
  3. Chruściel Bartłomiej
  4. Chyc Magdzin Tomasz
  5. Folfas Magdalena
  6. Gawlak Jan
  7. Gąsienica Sieczka Franciszek
  8. Gewont Marcin
  9. Kaleciak Paweł
  10. Kamiński Mariusz
  11. Kapica Małgorzata
  12. Kaczmarski Łukasz
  13. Klusa Dorota
  14. Krupa Krzysztof
  15. Leja Jolanta
  16. Łukaszczyk Franciszek
  17. Obyrtacz Andrzej
  18. Rzepka Wiesław
  19. Słodyczka Daniel
  20. Strączek Dawid
  21. Szeliga Barbara
  22. Waligóra Angelika
  23. Węglarczyk Karolina
  24. Węgrzyniak Grzegorz
  25. Wyrostek Mariusz
  26. Zaliński Tomasz

Technikum Urządzeń Sanitarnych

wych. Barbara Skrobot
  1. Budz Dawid
  2. Chmielowski Adam
  3. Ciężczak Łukasz
  4. Dziubas Stanisław
  5. Furtak Wojciech
  6. Kaspruś Jarosław
  7. Kiszela Krystian
  8. Migiel Marcin
  9. Mrożek Piotr
  10. Palka Łukasz
  11. Rapacz Piotr
  12. Ustupski Józef
  13. Wyrostek Janusz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

wych. Krzysztof Kowacz (A)
  1. Gąsienica Jan Paweł
  2. Hełdak Piotr
  3. Klamerus Michał Łukasz
  4. Palider Adam
  5. Piecyk Piotr Jan
  6. Rzadkosz Jan
  7. Ustupski Władysław
  8. Sukta Mariusz
  9. Śmiałek Stanisław
wych. Krzysztof Kowacz (C)
  1. Iwaniec Andrzej Wiesław
  2. Kapel Daniel
  3. Łowisz Ryszard
  4. Łukaszczyk Paweł
  5. Majerski Łukasz Stanisław
  6. Malec Andrzej
  7. Sądelski Andrzej
  8. Skupień Stanisław
wych. Małgorzata Mierczak (B)
  1. Bobak Roger
  2. Bukowski Adam
  3. Chowaniec Rafał
  4. Chyc-Kuros Jan
  5. Domagała Krzysztof
  6. Gał Tadeusz
  7. Gołdyniak Stanisław
  8. Gruszka Wojciech
  9. Jędrol Krzysztof
  10. Kiernia Zbigniew
  11. Knapczyk Dawid
  12. Kukulak Adam
  13. Malec Andrzej
  14. Marusarz Krzysztof
  15. Masny Karol
  16. Miśkowiec Michał
  17. Obrochta Radosław
  18. Piczura Jan
  19. Ratułowski Paweł
  20. Stękała Krzysztof
  21. Stoch Michna Karol
  22. Struś Przemysław
  23. Toczek Rafał
  24. Topór Jan
  25. Strączek Mateusz Zbigniew
  26. Zięder Krzysztof

Technikum Uzupełniające

  1. Bobak Dariusz
  2. Chrobak Łukasz
  3. Ciotucha Maciej
  4. Cudzich Bularz Piotr
  5. Dzioboń Jan
  6. Gąsienica Marek
  7. Gąsienica Mracielnik Krzysztof
  8. Jarząbek Jan
  9. Korkosz Piotr
  10. Kruczak Grzegorz
  11. Kula Jakub
  12. Łukaszczyk Marek
  13. Styrczula Andrzej
  14. Trzop Bartłomiej
  15. Tylka Piotr
  16. Walkosz Jambor Stanisław
  17. Walkosz Marcin

Technikum Budowlane „A”

wych. Katrzyna Chowaniec-Trebunia
  1. Basiński Artur
  2. Bożyk Michał
  3. Ćwikła Anna
  4. Hodorowicz Grzegorz
  5. Jarosz Marcin
  6. Jarząbek Zbigniew
  7. Jędrol Józef
  8. Karpiel Łukasz
  9. Kasprzak-Kuros Stanisław
  10. Kądziołka Monika
  11. Kutyła Halina
  12. Labudda Anna
  13. Łapka Tomasz
  14. Miśkowicz Anna
  15. Olcoń Victoria
  16. Palka Mateusz
  17. Pałka Alina
  18. Pitoń Sebastian
  19. Skupień Piotr
  20. Stachoń Michał
  21. Stachoń Piotr
  22. Strama Krzysztof
  23. Takuśki Robert
  24. Tylka Natalia
  25. Wierzba Mateusz
  26. Wojtas Paweł
  27. Zabłocki Jan
  28. Zaliński Jan

Technikum Budowlane „B”

wych. Maria Świerk
  1. Bachleda Baca Agnieszka
  2. Ciężadlik Michał
  3. Ćwiertniewicz Sebastian
  4. Dzierzęga Grzegorz
  5. Furczoń Paweł
  6. Gacek Marcin
  7. Galica Andrzej
  8. Jarosz Mirosław
  9. Knechta Sławomir
  10. Król Piotr
  11. Lasak Bartłomiej
  12. Lassak Tomasz
  13. Leja Łukasz
  14. Łukaszczyk Mateusz
  15. Maciaszandrzej
  16. Majerczyk Piotr
  17. Nawalaniec Janusz
  18. Pawlik Bartosz
  19. Pawlikowski Wojciech
  20. Sądelski Andrzej
  21. Suchowian Agnieszka
  22. Tomala Stanisław
  23. Topór Sławomir
  24. Wilk Paweł
  25. Wójciak Kamil
  26. Zięba Łukasz

Technikum Urządzeń Sanitarnych

wych. Alicja Kotońska-Buła
  1. Babiarz Andrzej
  2. Fiedor Łukasz
  3. Galica Krzysztof
  4. Gąsienica Kotelnicki Daniel
  5. Karpiel Anna
  6. Komperda Szymon
  7. Korziński Sebastian
  8. Kramarz Andrzej
  9. Litera Paweł
  10. Pawlikowski Sławomir
  11. Sabura Grzegorz
  12. Stachoń Goł Stanisław
  13. Szczepaniak Bartłomiej
  14. Toczek Daniel
  15. Topór Stanisław
  16. Ustupski Tomasz
  17. Zagata Sławomir

Liceum Profilowane „A”

wych. Małgorzata Teter
  1. Bafia Sławomir
  2. Bobak Małgorzata
  3. Budrzeński Dariusz
  4. Chowaniec Elżbieta
  5. Chyc Mulik Franciszek
  6. Cukier Jan
  7. Galica Beata
  8. Gąsienica Wawrytko Paweł
  9. Gąsienica Renata
  10. Grybel Klaudia
  11. Klamerus Agnieszka
  12. Krupa Michał
  13. Lasak Zdzisław
  14. Lassak Monika
  15. Majerczyk Ewa
  16. Łukaszczyk Sylwia
  17. Maryniarczyk Małgorzata
  18. Mędlak Barbara
  19. Silan Sylwia
  20. Stasiuk Tomasz
  21. Stopka Gadeja Anna
  22. Ustupska Kubeczek Katarzyna
  23. Waliczek Monika
  24. Wojtyczka Dorota

Liceum Profilowane „B”

wych.Aleksandra Karpińska
  1. Budzdaniel
  2. Bzdyk Klemens
  3. Chramiec Bartłomiej
  4. Czuj Maciej
  5. Gąsienica-Makowski Jan
  6. Gródek Barbara
  7. Hasir Karolina
  8. Horyński Grzegorz
  9. Jagoda Sylwester
  10. Jakubczyk Michał
  11. Jarząbek Tomasz
  12. Kubicki Tomasz
  13. Kukuc Marcin
  14. Kusiołek Tomasz
  15. Leja Izabela
  16. Łukaszczyk Krzysztof
  17. Mądry Jerzy
  18. Nieużyła Piotr
  19. Pabin Andrzej
  20. Palider Małgorzata
  21. Piekara Maciej
  22. Pitoń Łukasz
  23. Ptaszkowski Krzysztof
  24. Zięder Wojciech

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

wych. Małgorzata Stanek (A/C), Barbara Łętowska-Hyła (B)
  1. Babiarz Łukasz
  2. Bobak Marcin
  3. Gał Jakub
  4. Gał Jerzy
  5. Gogola Łukasz
  6. Górecki Michał
  7. Hyc Maciej
  8. Karpiel Marcin
  9. Kliś Tomasz
  10. Majerczyk Tomasz
  11. Obrochta Andrzej
  12. Pawlikowski Daniel
  13. Pradziad Maciej
  14. Szlachetka Piotr
  15. Urbaś Tadeusz
  16. Wąsik Piotr
  17. Wojtanek Rafał
  18. Bobak-Galica Dariusz
  19. Bubla Dariusz
  20. Pawlikowski Tomasz
  21. Pradziad Wojciech
  22. Przywara Jacek
  23. Rzadkosz Bogdan
  24. Sieczka Maciej
  25. Skupień Paweł
  26. Topór-Kapac Andrzej
  27. Białas Krzysztof
  28. Bukowski Tomasz
  29. Chowaniec Grzegorz
  30. Chyc-Kuros Krzysztof
  31. Ciężadlik Maciej
  32. Duda Andrzej
  33. Dydziak Piotr
  34. Gał Stanisław
  35. Gąsienica Mateusz
  36. Jarząbek Piotr
  37. Komperda Stanisław
  38. Luberda Artur
  39. Majchrowicz Tomasz
  40. Majerczyk Dawid
  41. Pawlak Andrzej
  42. Pawlikowski Tomasz
  43. Pawlikowski Wojciech
  44. Pogorzelski Arkadiusz
  45. Polak Jan
  46. Smalec Grzegorz
  47. Staszel Andrzej
  48. Styrczula Krzysztof
  49. Szabla Łukasz
  50. Szczęch Marek
  51. Trebunia Stanisław
  52. Tylka Wojciech
  53. Zając Józef
  54. Gromada Tomasz

Technikum Budowlane

wych. Joanna Wajs-Buczyńska
  1. Cudzich Paweł
  2. Dzierżęga Stanisław
  3. Ejsmond Marcin
  4. Kiernia Marek
  5. Macioł Bogdan
  6. Michalak Mateusz
  7. Miętus Joanna
  8. Ratułowska Marta
  9. Ratułowski Tadeusz
  10. Rokiciak Damian
  11. Rusnak Wojciech
  12. Stopka Wojciech
  13. Strama Jacek
  14. Szostak Mariusz
  15. Szostak Paweł
  16. Szwarc Urszula
  17. Śpiewak Michał
  18. Topór Huciański Krzysztof
  19. Wojeński Adam
  20. Wróbel Karol
  21. Wysocki Mateusz
  22. Zawadzki Łukasz
  23. Król Paweł
  24. Łukaszczyk Krzysztof
  25. Mastela Marek

Technikum Budownictwa Regionalnego

wych. Jan Gut-Mostowy
  1. Antolec Anna
  2. Bandrowski Marcin
  3. Bukowski Krzysztof
  4. Bukowski Przemysław
  5. Bukowski Sylwester
  6. Bużek Paweł
  7. Ciszek Dawid
  8. Doege Mateusz
  9. Gąsienica Ladzi Bartłomiej
  10. Harbut Sebastian
  11. Iwańczyk Michał
  12. Karpiel Andrzej
  13. Łowisz Władysław
  14. Łukaszczyk Stanisław
  15. Maciczak Jan
  16. Mazgaj Michał
  17. Miętus Maria
  18. Niżnik Bartłomiej
  19. Pawlikowski Józef
  20. Rusnak Michał
  21. Sasuła Dominik
  22. Słupkowski Robert
  23. Stopka Andrzej
  24. Styrczula Maśniak Wojciech
  25. Topór Roj Marek
  26. Tylka Maciej
  27. Wątor Monika
  28. Wodziaktomasz
  29. Zubek Łukasz

Liceum Profilowane „A”

wych. Elżbieta Iskra
  1. Bobak Bartłomiej
  2. Budz Grzegorz
  3. Czopek Małgorzata
  4. Dębowska Anna
  5. Fiut Andrzej
  6. Furtak Małgorzata
  7. Gąsienica Roj Szymon
  8. Graca Sylwia
  9. Jendrysiak Beata
  10. Król Józaga Anna
  11. Lassak Renata
  12. Łaciak Patrycja
  13. Łukaszczyk Aleksandra
  14. Łukaszczyk Paulina
  15. Kapczyńska Barbara
  16. Miśkowiec Klemens
  17. Pawlikowska Karolina
  18. Pawlikowski Stanisław
  19. Ponikwia Dorota
  20. Stanekdorota
  21. Staszel Sylwia
  22. Szostak Karolina
  23. Tylka Jakub
  24. Zubek Michał
  25. Barnaś Jadwiga
  26. Tomasiak Piotr

Liceum Profilowane „B”

wych. Helena Chlebek
  1. Albertusiak Paweł
  2. Babiarz Ryszard
  3. Bieda Aneta
  4. Bieroński Jan
  5. Bobak Jan
  6. Chowaniec Tomasz
  7. Cudzich Tomasz
  8. Gał Joanna
  9. Gąsienica Mikołajczyk Katarzyna
  10. Klaper Zdzisław
  11. Kułach Wojciech
  12. Leja Elżbieta
  13. Makuch Joanna
  14. Pawlikowska Sylwia
  15. Pawlikowski Paweł
  16. Słodyczka Tomasz
  17. Stachoń Dawid
  18. Staszekkrzysztof
  19. Szczecina Wojciech
  20. Szczepaniak Krupowski Wojciech
  21. Szczurek Andrzej
  22. Świerk Regina
  23. Turza Monika
  24. Walczak Sławomir
  25. Walo Robert
  26. Wyrostek Michał
  27. Zawadzki Maciej
  28. Zięba Stanisław

Technikum Urządzeń Sanitarnych

wych. Grażyna Szwarc
  1. Barglik Łukasz
  2. Bieda Marek
  3. Biel Łukasz
  4. Chyc Mulik Jan
  5. Gąsienica Józkowy Michał
  6. Grecko Kamil
  7. Kaczmarski Bartosz
  8. Modła Michał
  9. Mrowca Ciułacz Andrzej
  10. Sikorski Bogdan
  11. Skowyra Daniel
  12. Topór Jadzarz Andrzej
  13. Topór Józef
  14. Wąsek Kamil
  15. Zelek Michał

Technikum Budownictwa Po ZSZ

wych. Ewa Majewska
  1. Barczyk Hubert
  2. Borzęcki Grzegorz
  3. Bzdyk Szymon
  4. Gniewek Jarosław
  5. Gruszka Stanisław
  6. Gut Stanisław
  7. Hoły Zbigniew
  8. Jankowski Andrzej
  9. Jarosz Mrowca Tomasz
  10. Król Adam
  11. Lańdagrzegorz
  12. Liwak Bartosz
  13. Łukaszczyk Wojciech
  14. Mordarski Łukasz
  15. Nowak Adam
  16. Polak Rafał
  17. Palider Bartłomiej
  18. Pałka Maciej
  19. Stopka Michał
  20. Strama Łukasz
  21. Strojny Przemysław
  22. Styrczulastanisław
  23. Sularz Krzysztof
  24. Ślimak Maciej
  25. Wirmański Rafał
  26. Zagata Dariusz
  27. Zubrzycki Wojciech

Zasadnicza Szkoła Zawodowa (Stolarz)

wych. Tomasz Gabrielski
  1. Bachleda Wala Kazimierz
  2. Baran Wojciech
  3. Czerniak Krzysztof
  4. Fiedorwojciech
  5. Gąsienica Tomasz
  6. Glista Stanisław
  7. Gruszka Andrzej
  8. Gruszka Józef
  9. Haberny Józef
  10. Haberny Tadeusz
  11. Kondys Mateusz
  12. Hełdak Wojciech
  13. Karpiel Marcin
  14. Kierzyk Jakub
  15. Lańda Janusz
  16. Łukaszczyk Grzegorz
  17. Nowobilski Dawid
  18. Pawlikowski Andrzej
  19. Pawlikowski Józef
  20. Pietras Jakub
  21. Pitoń Wojciech
  22. Styrczula Andrzej
  23. Szaflarski Paweł
  24. Tatar Marcin
  25. Topór Krzysztof
  26. Tylka Stanisław
  27. Żądło Grzegorz
  28. Strączek Marcin

Technikum Urządzeń Sanitarnych

wych. Bożena Berbeka
  1. Brożek Tomasz
  2. Bryja Andrzej
  3. Budz Stanisław
  4. Chowaniec Marcin
  5. Domałaczny Krzysztof
  6. Dorula Józef
  7. Furczoń Mateusz
  8. Goryl Andrzej
  9. Kobrzyński Tomasz
  10. Kotula Sebastian
  11. Lach Krzysztof
  12. Majoch Szymon
  13. Malacina Jan
  14. Miśkowicz Sławomir
  15. Pawlik Piotr
  16. Sieczka Andrzej
  17. Sieczka Piotr
  18. Skupień Andrzej
  19. Sowiński Piotr
  20. Szczepaniec Paweł
  21. Szewczyk Tomasz
  22. Walkosz-Berda Andrzej
  23. Wenit Marcin
  24. Żądło Łukasz

Technikum Budownictwa PO ZSZ

wych. Anna Bukowska-Leja
  1. Adamczyk Stanisław
  2. Chowaniec Janusz
  3. Folwarski Łukasz
  4. Gąsienica Marcin
  5. Gąsienica Mikołajczyk Tomasz
  6. Głąbiński Michał
  7. Hełdak Jacek
  8. Janos Grzegorz
  9. Jaskulski Jacek
  10. Majerczyk Michał
  11. Płaza Marcin
  12. Rafacz Rafał
  13. Stachoń Paweł
  14. Styrczula Józef
  15. Tylka Andrzej
  16. Tylka Klemens
  17. Urbaś Krzysztof

Technikum Budownictwa PO ZSZ

wych. Maciej Ejsmond
  1. Burkat Daniel
  2. Chotarski Łukasz
  3. Karpiel Stanisław
  4. Kasprzak Kuros Krzysztof
  5. Kondratowicz Aleksander
  6. Kubicki Piotr
  7. Mirek Bartłomiej
  8. Ostrek Tomasz
  9. Palider Józef
  10. Sitarz Andrzej
  11. Stoch Wojciech
  12. Torba Wojciech
  13. Tylka Marcin
  14. Zapała Tomasz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

wych. Anna Bukowska Tyrała (A)
  1. Borowy Marcin
  2. Chyc Kuros Piotr
  3. Jamrych Stanisław
  4. Kurkowski Daniel
  5. Kuśmierski Piotr
  6. Kuźma Wiesław
  7. Pawlikowski Stanisław
  8. Sikoń Robert
  9. Szaflarski Mariusz
  10. Zubrzycki Janusz
wych. Anna Bukowska Tyrała (C)
  1. Bachleda Ryszard
  2. Cudzich Łukasz
  3. Galica Andrzej
  4. Kozioł Krzysztof
  5. Łacek Maciej
  6. Łuszczek Wojciech
  7. Michniak Piotr
  8. Skałka Krzysztof
  9. Sowiński Andrzej
  10. Stoch Adam
  11. Szczepański Grzegorz
  12. Zagata Andrzej
  13. Wyrostek Krzysztof
wych. Tomasz Wojtas (B)
  1. Bobak Dariusz
  2. Bochnak Łukasz
  3. Body Andrzej
  4. Cachro Andrzej
  5. Ciotucha Maciej
  6. Chryczyk Paweł
  7. Cudzich-Bularz Piotr
  8. Gąsienica-Mracielnik Krzysztof
  9. Gąsienica Marek
  10. Górnik Łukasz
  11. Gruszka Stanisław
  12. Jarosz Marcin
  13. Jarząbek Jan
  14. Korkosz Piotr
  15. Kruczak Grzegorz
  16. Kubina Krzysztof
  17. Kula Jakub
  18. Kułach Krzysztof
  19. Lipień Roman
  20. Łukaszczyk Andrzej
  21. Łukaszczyk Marek
  22. Marusarz Daniel
  23. Molek Tomasz
  24. Rebidas Krzysztof
  25. Styrczula Andrzej
  26. Trzop Bartłomiej
  27. Tylka Piotr
  28. Walkosz Marcin
  29. Knurowski Marcin

Technikum Budownictwa Regionalnego

wych. Halina Zięba
  1. Antolec Piotr
  2. Bednarczyk Małgorzata
  3. Bendyk Marcin
  4. Bieniek Andrzej
  5. Bryniarski Marcin
  6. Bugno Paweł
  7. Chlebek Tadeusz
  8. ChudomiętAndrzej
  9. Czernik Stanisław
  10. Fornal Daniel
  11. Gąsienica Łukasz
  12. Gąsienica Marcinowska Natalia
  13. Gruber Maciej
  14. Gut Szymon
  15. Hadowski Janusz
  16. Kozak Michał
  17. Niedośpiał Tomasz
  18. Nocuń Michał
  19. Pawlikowski Wojciech
  20. Piekarczyk Marcin
  21. Stękała Stanisław
  22. Stolarczyk Jakub
  23. Styrczula Marcin
  24. Tylka Zbigniew
  25. Waresiak Łukasz
  26. Wawrzyniak Michał
  27. Zapotoczna Anna
  28. Zapotoczny Krzysztof

Technikum Budownictwa Regionalnego

wych. Maria Mateja
  1. Barglik Wiesław
  2. Bobak Dawid
  3. Bryja Sylwia
  4. Budz Ryszard
  5. Chmiel Krzysztof
  6. Cudzich Andrzej
  7. Dorula Piotr
  8. Gąsienica Fronek Wojciech
  9. Gołdyn Dawid
  10. Hyc Jan
  11. Jurczakiewicz Bartłomiej
  12. Jurgowian Adam
  13. Kadłub Norbert
  14. Kołtaś Paweł
  15. Maczyszyn Tomasz
  16. Myrda Paweł
  17. Orawiec Paweł
  18. Ptak Zygmunt
  19. Staszel Andrzej
  20. Stoch Grzegorz
  21. Szydlak Mateusz
  22. Urbaś Andrzej
  23. Weber Artur
  24. Wojtanek Maciej
  25. Wróbel Bartosz
  26. Zubek Marcin

Liceum Profilowe

wych. Elżbieta Róg
  1. Bafia Paweł
  2. Bobak Józef
  3. Budz Józef
  4. Bylina Dorota
  5. Chyc Mulik Zbigniew
  6. Fatla Kazimierz
  7. Gackowiec Ernest
  8. Galica Dorula Józef
  9. Gąsienica Maciej
  10. Kmin Kazimierz
  11. Kurcz Jacek
  12. Lasak Tomasz
  13. Link Grzegorz
  14. Łukaszczyk Piotr
  15. Majerczyk Łukasz
  16. Miśkowiec Bartłomiej
  17. Pawlak Grzegorz
  18. Pawlikowski Łukasz
  19. Pawlikowski Andrzej
  20. Piczóra Stanisław
  21. Pudzisz Anna
  22. Siemaszko Agata
  23. Stoch Janusz
  24. Trzebunia Tomasz
  25. Tylka Jan
  26. Urbań Mateusz

Technikum Budowlane

wych. Jacek Żbik
  1. Biernat Bartłomiej
  2. Bogaczyk Marek
  3. Chełpa Rafał
  4. Grywalski Andrzej
  5. Halek Andrzej
  6. Handzel Krzysztof
  7. Jandura Adam
  8. Jandura Marek
  9. JurczakPiotr
  10. KardaśMichał
  11. KiernoziakMirosław
  12. Klimek Marcin
  13. Kubinek Piotr
  14. Kuczkowicz Andrzej
  15. Litwin Paweł
  16. Łowisz Marek
  17. Michniak Józef
  18. Molitoris Grzegorz
  19. Polak Adam
  20. Porębski Artur
  21. Saguła Marcin
  22. Sarna Krzysztof
  23. Stopka Paweł
  24. Styrczula Rafał
  25. Trebunia Michał
  26. Waliczek Łukasz

Technikum Budownictwa Regionalengo

wych. Małgorzata Teter
  1. Antolec Robert
  2. Arendarczyk Leszek
  3. Bafia Anna
  4. BanadykTomasz
  5. Bukowski Andrzej
  6. Długosz Krzysztoj
  7. Dusza Piotr
  8. Gał Paweł
  9. Gocał Krzysztof
  10. Jachymiak Marcin
  11. Jezierczak Krzysztof
  12. Kuźma Andrzej
  13. Kwak Rafał
  14. Leja Andrzej
  15. Libera Grzegorz
  16. Margosiak Jacek
  17. Murzydło Tomasz
  18. Radecki Krzysztof
  19. Stachowiec Stanisław
  20. StaszelMaria
  21. Śmietana Grzegorz
  22. Świerk Maciej
  23. Świstek Aleksandra
  24. Waliczek Maciej
  25. Wilkus Mateusz

Technikum Budownictwa PO ZSZ

wych. Barbara Skrobot
  1. Bieniek Kamil
  2. Chyc Daniel
  3. Chyc Maciej
  4. Cikowski Łukasz
  5. CikowskiSzymon
  6. Cudzich Jan
  7. Floryn Władysław
  8. Galica Jakub
  9. Gondek Konrad
  10. Hełdak Henryk
  11. Janik Piotr
  12. Kiernia Wojciech
  13. Kowalczyk Tomasz
  14. Kozak Krzysztof
  15. Krzysiak Mariusz
  16. Łukaszczyk Krzysztof
  17. Możdzeń Łukasz
  18. Pęksa Krzysztof
  19. Pilch Adrian
  20. Radomirović Radomir
  21. Rogowiec Michał
  22. Smalec Dariusz
  23. Sołtys Piotr
  24. Szafarski Wojciech
  25. Trebunia Krzysztof
  26. Tuora Artur
  27. Urbaniak Michał
  28. Wiercioch Artur

Technikum Urządzeń Sanitarnych

wych. Maria Świerk
  1. Bachleda Andrzej
  2. Bachleda Paweł
  3. Bar Jakub
  4. Brzazgoń Łukasz
  5. Chowaniec Robert
  6. Cudzich Stanisław
  7. Czernik Janusz
  8. Doktór Oliwer
  9. Florek Tadeusz
  10. Galica Hubert
  11. Giza Marek
  12. Grabowski Sławomir
  13. Guńka Andrzej
  14. Hadowski Mariusz
  15. Jachera Piotr
  16. Lańda Marcin
  17. Litwiński Dominik
  18. Majerczyk Andrzej
  19. Markowski Łukasz
  20. Mrugała Daniel
  21. Mrugała Waldemar
  22. Pasternak Łukasz
  23. Plewa Adam
  24. Potoczny Marcin
  25. Staszel Dariusz
  26. Szczepaniak Grzegorz
  27. Witos Łukasz
  28. Żegleń Kamil

Liceum Techniczne

wych. Magdalena Egeman
  1. Budz Barbara
  2. Gał Małgorzata
  3. GawlakSocka Karolina
  4. Goryl Łukasz
  5. Gut Anna
  6. Janica Przemysław
  7. Jurgowian Janusz
  8. Kęska Marek
  9. Komperda Aneta
  10. Kwiecień Grzegorz
  11. Majerczyk Ewa
  12. Malacina Wioletta
  13. Michniak Paweł
  14. Mroczkowski Mikołaj
  15. Rutkowska Małgorzata
  16. Rzadkosz Danuta
  17. Szydlak Daniel
  18. Świder Halina
  19. Tatar Katarzyna
  20. Ustupska Zofia
  21. Ustupski Paweł

Liceum Techniczne

wych. Maria Wiśniewska
  1. Chyc Magdzin Łukasz
  2. Knapczyk Sylwia
  3. Figiel Mateusz
  4. Folfas Dorota
  5. Gał Janusz
  6. GąsienicaDaniel Bartosz
  7. GąsienicaKotelnicki Krzysztof
  8. Gąsienica Roj Jan
  9. Jarosz Zbigniew
  10. Jąkała Artur
  11. Kaczor Robert
  12. Koryczan Aneta
  13. Kowalczyk Paweł
  14. Kula Bernadetta
  15. Kutrzeba Rafał
  16. Łacek Grzegorz
  17. Łazarczyk Mariusz
  18. Łukaszczyk Klemens
  19. Migiel Łukasz
  20. Rafacz Anna
  21. Pawlikowski Tomasz
  22. Skupień Stanisław
  23. Stoch Piotr
  24. Stopka Andrzej
  25. Truchan Ryszard
  26. Wojtanek Joanna
  27. Wyrostek Janusz
  28. Wyrostek Mariusz
  29. Zamojski Mateusz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

wych. Elżbieta Iskra (A)
  1. Bafia Paweł
  2. Barczyk Hubert
  3. Ficek Bartłomiej
  4. Gał Janusz
  5. Gut Grzegorz
  6. Hradecki Bartosz
  7. Jarząbek Jakub
  8. Latawiec Łukasz
  9. Mądry Robert
  10. Pardół Piotr
  11. Polak Rafał
  12. Pluta Kazimierz
  13. Rusoń Michał
  14. Rapacz Dawid
  15. Stawowy Jakub
  16. Strama Łukasz
  17. Stopka MichałSkubisz Stanisław
  18. Sasuła Rafał
  19. Stachoń Paweł
  20. Ustupski Piotr
  21. Wojtas Rafał
wych. Grażyna Staszel (C)
  1. Babiarz Krzysztof
  2. Bzdyk Szymon
  3. Dziadkowiec Grzegorz
  4. Hoły Zbigniew
  5. Jarosz Tomasz
  6. Król Adam
  7. Lassak Łukasz
  8. Leśniak Gabriel
  9. Martinczak Marcin
  10. Nowak Adam
  11. Palider Bartłomiej
  12. Pałka Maciej
  13. Pastuch Daniel
  14. Potoczny Tadeusz
  15. Ślimak Maciej
  16. Turza Piotr
  17. Zalewski Łukasz
wych. Andrzej Bukowski (B)
  1. Borzęcki Grzegorz
  2. Bafia Jan
  3. Bobak Stanisław
  4. Chowaniec Adam
  5. Ciężczak Andrzej
  6. Cieżczak Robert
  7. Dorula Andrzej
  8. Gąsienica Andrzej
  9. Galica Andrzej
  10. Gruszka Stanisław
  11. Kaczmarczyk Stanisław
  12. Kułach Leopold
  13. Kokoszka Maciej
  14. Łukaszczyk Wojciech
  15. Mrożek Wojciech
  16. Morawa Krzysztof
  17. Pańszczyk Janusz
  18. Rychtarczyk Krzysztof
  19. Szumal Grzegorz
  20. Styrczula Stanisław
  21. Szwab Bogumił
  22. Tylka Michał
  23. Truchan Marek
  24. Wirmański Rafał
  25. Zubek Stanisław
  26. Lis Adrian

Technikum Budowlane

wych. Helena Chlebek
  1. AntolecStanisław
  2. Bednarz Grzegorz Piotr
  3. Bednarz Grzegorz Józef
  4. Bubisz Sylwester
  5. Chorąży Piotr
  6. Dobrzyński Marcin
  7. Dziadkowiec Rafał
  8. Gil Zdzisław
  9. Główka Piotr
  10. Jaróg Jan
  11. Janczy Jacek
  12. Król Daniel
  13. Kowalczyk Mariusz
  14. Koszarek Sławomir
  15. Litwin Bernadetta
  16. Mrowca Jan
  17. Pichniarczyk Sławomir
  18. Pyka Bartłomiej
  19. Rabiański Rafał
  20. Rypel Bartłomiej
  21. Sularz Katarzyna
  22. Staszeczka Daniel
  23. Słodyczka Maciej
  24. Smoleń Piotr
  25. Skupień Stanisław
  26. Stachoń Andrzej
  27. Szczurek Tomasz
  28. Zwijacz Adam

Technikum Budownictwa PO ZSZ

wych. Maria Świerk
  1. Bachleda Szeliga Robert
  2. Dorula Krzysztof
  3. Galarowski Tomasz
  4. Gąsienica Andrzej
  5. Janik Andrzej
  6. Kędryna Jacek
  7. Król Łukasz
  8. Leja Krzysztof
  9. Łukaszczyk Paweł
  10. Magier Rafał
  11. Majerczak Jarosław
  12. Niwiński Piotr
  13. Pabian Tadeusz
  14. Pyciak Maciej
  15. Słodyczka Jakub
  16. Strama Tadeusz
  17. Styrczula Tomasz
  18. Worobiak Daniel
  19. Zawiślan Andrzej

Technikum Budownictwa Regionalnego

wych. Katarzyna Trebunia
  1. Bąk Marek
  2. Czyszczoń Dominik
  3. Gałka Małgorzata
  4. Gąsienica Sieczka Marek
  5. Gut Maria
  6. Hadowski Wojciech
  7. Karwacki Bartłomiej
  8. Komowicz Szymon
  9. Kułach Janusz
  10. Kuna Tomasz
  11. Łaś Tomasz
  12. Marciniszyn Michał
  13. Marduła Adam
  14. Marusarz Stanisław
  15. Miśkowicz Mateusz
  16. Nowobilski Paweł
  17. Rozmus Franciszek
  18. Stolarczyk Wojciech
  19. Szlachtowski Paweł
  20. Topór Andrzej
  21. Trzebunia Kazimierz
  22. Turza Wojciech
  23. Walkosz Jambor Józef

Technikum Urządzeń Sanitarnych

wych. Ewa Majewska
  1. Bachleda Krzysztof
  2. Bachleda DorcarzJakub
  3. Gewont Andrzej
  4. Jędraczka Jacek
  5. Joć Konrad
  6. Maślarz Tomasz
  7. Mazepa Jacek
  8. Milaniak Piotr
  9. Perski Grzegorz
  10. Piszczór Zbigniew
  11. Róg Łukasz
  12. Sabura Jerzy
  13. Sowa Michał
  14. Stopka Paweł
  15. Strama Maciej
  16. Szafarski Tomasz
  17. Urbaś Wojciech
  18. Zaitz Bogusław
  19. Zatłoka Maciej
  20. Ziemianek Sławomir
  21. Żygadło Grzegorz
  22. Szaflarski Ryszard

Liceum Techniczne

wych. Alicja Kotońska Buła
  1. Budz Joanna
  2. Biernat Łukasz
  3. Bachula Mirosław
  4. Bielak Marcin
  5. Budz Agnieszka
  6. Błachut Mateusz
  7. Chryczyk Tomasz
  8. Chowaniec Bernadetta
  9. Chowaniec Barbara
  10. Dzierżęga Sylwia
  11. Jakubiak Maciej
  12. Kozak Anna
  13. Król Marzena
  14. Kobiałka Agnieszka
  15. Kluś Karolina
  16. Malacina Jan
  17. Neupauer Krzysztof
  18. Pańszczyk Małgorzata
  19. Pawlusińska Anna
  20. Polewka Adam
  21. Sarna Jan
  22. Skupień Adam
  23. Szwab Michał
  24. Trzop Paweł
Skip to content