Kadra nauczycielska

Nauczyciele zatrudenieni w ZSB - rok szkolny 2021/2022:

Dyrekcja:
mgr inż. Małgorzata Mierczakdyrektor szkoły
mgr inż. Ewa Janczywicedyrektor
Pedagog szkolny:
mgr Dorota Karpielpedagog szkolny
Biblioteka szkolna:
mgr Monika Cholewabibliotekarz

 

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących:
mgr Bożena Berbekahistoria, wiedza o społeczeństwie
mgr Jacek Berbekawychowanie fizyczne
mgr Helena Chlebekjęzyk polski
mgr Katarzyna Cukierjęzyk niemiecki
mgr Maciej Ejsmondwychowanie fizyczne
mgr Magdalena Elantkowskamatematyka
mgr Tomasz Gabrielskijęzyk angielski
mgr Magdalena Gmurczykjęzyk angielski
mgr Dorota Karpieljęzyk angielski
mgr Renata Szlembarskabiologia
ks. mgr Dawid Kunareligia
mgr Barbara Łętowska-Hyłafizyka
mgr Marta Nędza-Kubiniecmatematyka
mgr Andrzej Pradziadedukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Róggeografia
mgr Barbara Skrobot-Maklakjęzyk polski, wiedza o kulturze
mgr Urszula Stachońchemia
mgr Andrzej Styczeńinformatyka, fizyka
mgr Anna Tylka-Sulejajęzyk niemiecki
ks. mgr Michał Wicherreligia
mgr Katarzyna Wadas-Kaczorjęzyk angielski
mgr Jacek Żbikpodstawy przedsiębiorczości, bhp
Nauczyciele przedmiotów zawodowych:
Andrzej Bukowskipraktyczna nauka zawodu
mgr Andrzej Józef Bukowskibudownictwo, dokumentacja techniczna, technologia wyrobów stolarskich, zajęcia praktyczne (technik budownictwa)
mgr inż. Andrzej Gewontdokumentacja techniczna, technologia wykonania instalacji sanitarnych, eksploatacja
mgr inż. Marek Głowackitechnologia sieci i instalacji elektrycznych, eksploatacja sieci i instalacji elektrycznych
dr inż. Jolanta Gutbudownictwo, dokumentacja techniczna, organizacja robót budowlanych stanu surowego i wykończeniowych, technologia wyrobów stolarskich
mgr inż. Ewa Janczyrośliny ozdobne, ochrona i kształtowanie krajobrazu, budowa i konserwacja obiektów małej architektury, język angielski
mgr inż. Zenon Jasińskij. angielski, rośliny ozdobne, ochrona i kształtowanie krajobrazu
mgr inż. Ludwina Józefektechnologia sieci i instalacji sanitarnych, systemy energetyki konwencjonalnej i odnawialnej
inż. Hubert Korneksploatacja maszyn, urządzeń i pojazdów, zajęcia praktyczne (technik architektury krajobrazu)
Krzysztof Kowaczzajęcia praktyczne (monter sieci i instalacji sanitarnych)
mgr inż. Katarzyna Króldokumentacja techniczna, rośliny ozdobne
mgr Wojciech Łacekplastyka, zajęcia praktyczne (technik budownictwa)
mgr inż. Ewa Majewskakonstrukcje budowlane, technologia zbrojarsko-betoniarska
mgr inż. Krzysztof Mierczakbudownictwo, mechanika budowli, kosztorysowanie, dokumentacja techniczna
mgr inż. Małgorzata Mierczakdokumentacja techniczna, program wspomagający projektowanie i wykonywanie rysunków
mgr inż. Renata Polańskadokumentacja techniczna, dokumentacja przetargowa, język niemiecki
mgr Andrzej Stopkapraktyczna nauka zawodu (cieśla)
Wojciech Szklarzpraktyczna nauka zawodu (monter sieci i instalacji sanitarnych)
mgr inż. Piotr Trzoselektrotechnika i elektronika, maszyny i narzędzia, zajęcia praktyczne (technik urządzeń, systemów i energetyki odnawialnej)
Tomasz Wojtaspraktyczna nauka zawodu (stolarz)
Marek Handzelpraktyczna nauka zawodu (stolarz)
Skip to content